Aktualności

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie zaprasza na Targi Pracy UE

[więcej]

Konferencja "Successful R&I in Europe: 10th European Networking Event", Düsseldorf, 14 – 15 luty 2019 r.

[więcej]

Otwarcie Oddziału Terenowego Biura Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców w Krakowie

[więcej]

Panel dyskusyjny „Mediacja i jej korzyści z różnych perspektyw” - 13 grudnia

[więcej]

Święto Izby Przemysłowo - Handlowej 2018

[więcej]

Spotkania biznesowe branży wody i systemów nawadniania podczas targów SMAGUA 2019 – SARAGOSSA, HISZPANIA.

[więcej]

Wchodzi w życie ustawa o sukcesji. Łatwiejsza zmiana pokoleniowa w firmach

[więcej]

Szkolenie: Wprowadzanie kosmetyków do obrotu na rynku polskim i unijnym – nadchodzące zmiany i dotychczasowa praktyka - 6 grudnia

[więcej]

Szkolenie: Ochrona własności intelektualnej w Chinach

Kategoria
Szkolenia
Termin
2018-03-14 10:00 - 13:15

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie oraz China IPR SME Helpdesk serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Ochrona własności intelektualnej w Chinach”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 14 marca 2018 r. o godz. 10.00.

Propozycja szkolenia skierowana jest do przedsiębiorców z sektora MŚP, działających na rynku chińskim lub dopiero zamierzających rozpocząć inwestycję w tym kraju. W trakcie szkolenia przedsiębiorcy dowiedzą się m. in co podlega ochronie i jakie są dostępne narzędzia prawne; jaką strategię zastosować, aby zapobiegać naruszeniom; jaka jest rola umów w ochronie własności intelektualnej, itd. Po szkoleniu, osoby zainteresowane będą mogły skorzystać z indywidualnych konsultacji z ekspertem (po wcześniejszym zgłoszeniu).

Szkolenie poprowadzi:
Pan Michał Kłaczyński - prawnik, ekspert China IPR SME Helpdesk and ASEAN IPR SME Helpdesk. Wykształcony w USA (Harvard), Chinach (Sichuan University) i w Polsce (Uniwersytet Jagielloński). Doświadczenie zawodowe obejmuje  projekty inwestycyjne i transakcje z istotnymi aspektami własności intelektualnej (transfer technologii, licencje, umowy produkcyjne, dystrybucyjne) w Chinach, Azji Południowo - Wschodniej i Azji Centralnej, a także doradztwo regulacyjne i dotyczące własności intelektualnej.

Szkolenie zostało przygotowane we współpracy z punktem informacyjnym dla małych i średnich przedsiębiorstw China IPR SME Helpdesk, który wspiera MŚP z Unii Europejskiej, pomagając zarówno chronić, jak i egzekwować prawa własności intelektualnej w Chinach lub w odniesieniu do Chin, Hong Kongu, Makao oraz Tajwanu. Punkt świadczy swoje usługi bezpłatnie, w tym w szczególności udziela informacji oraz poufnych porad dotyczących własności intelektualnej i kwestii powiązanych, organizuje szkolenia, udostępnia materiały szkoleniowe, w tym on line.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Pierwszeństwo udziału mają firmy MŚP z Małopolski.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy zgłoszeniowych na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby dodatkowo zainteresowane udziałem w indywidualnych konsultacjach z ekspertem, proszone są o zamieszczenie informacji na formularzu zgłoszeniowym wraz ze wskazaniem interesujących Państwa zagadnień tematycznych.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12/ 428 92 57                          
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

 
 

Wspierane przez iCagenda

Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie od kilkudziesięciu lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej.

Doświadczenie izby pokazuje jednak, że strategie działania muszą podlegać stałym modyfikacjom i aktualizacji w zależności od zmieniających się warunków dla prowadzenia biznesu i oczekiwań firm członkowskich IPH. Obecna, trudna sytuacja przedsiębiorstw związana ze światowym kryzysem ekonomicznym, stawia przed izbą nowe wyzwania związane z podejmowaniem takich działań, które mogą wpłynąć złagodzenie skutków kryzysu dla przedsiębiorców.