Aktualności

Konferencja "Partnerstwo dla Innowacji" - 15 stycznia

[więcej]

Konsultacje w sprawie zasad i wytycznych dotyczących wymiany danych między przedsiębiorstwami (B2B)

[więcej]

Organizacja pracy w IPH w okresie świątecznym

[więcej]

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations - 2-3 kwietnia 2019

[więcej]

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie zaprasza na Targi Pracy UE

[więcej]

Konferencja "Successful R&I in Europe: 10th European Networking Event", Düsseldorf, 14 – 15 luty 2019 r.

[więcej]

Otwarcie Oddziału Terenowego Biura Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców w Krakowie

[więcej]

Szkolenie: Rynek zamówień organizacji międzynarodowych w zasięgu polskich firm: zamówienia systemu ONZ

Kategoria
Szkolenia
Termin
2018-05-10 10:00 - 13:10

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie wraz z Punktem Informacyjnym Międzynarodowych Zamówień Publicznych przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. „Rynek zamówień organizacji międzynarodowych w zasięgu polskich firm: zamówienia systemu ONZ”.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 10 maja 2018 r.

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli sektora prywatnego, którzy są zainteresowani aktywnym uczestnictwem w rynku zamówień zagranicznych i zamówień organizacji międzynarodowych, w szczególności systemu Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ).

Celem szkolenia jest przybliżenie uczestnikom oferty Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości mającej na celu wsparcie polskich firm na w/w rynkach. Przekazane zostaną informacje na temat zamówień systemu ONZ, w tym zasady i procedury zamówieniowe oraz praktyczne wskazówki nt. przygotowania zwycięskiej oferty w w/w przetargach.

Szkolenie poprowadzi:

Małgorzata Ignatowicz: prawnik, ekspert Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. W Departamencie Wsparcia Przedsiębiorczości PARP odpowiedzialna za realizację projektów dot. zamówień zagranicznych i zamówień organizacji międzynarodowych, w tym koordynację projektu Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne PARP i międzynarodowego projektu SESAM, finansowanego ze środków Komisji Europejskiej.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo udziału mają firmy z Małopolski.
Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12/ 428 92 57                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

 
 

Wspierane przez iCagenda

Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie od kilkudziesięciu lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej.

Doświadczenie izby pokazuje jednak, że strategie działania muszą podlegać stałym modyfikacjom i aktualizacji w zależności od zmieniających się warunków dla prowadzenia biznesu i oczekiwań firm członkowskich IPH. Obecna, trudna sytuacja przedsiębiorstw związana ze światowym kryzysem ekonomicznym, stawia przed izbą nowe wyzwania związane z podejmowaniem takich działań, które mogą wpłynąć złagodzenie skutków kryzysu dla przedsiębiorców.