Aktualności

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie zaprasza na Targi Pracy UE

[więcej]

Konferencja "Successful R&I in Europe: 10th European Networking Event", Düsseldorf, 14 – 15 luty 2019 r.

[więcej]

Otwarcie Oddziału Terenowego Biura Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców w Krakowie

[więcej]

Panel dyskusyjny „Mediacja i jej korzyści z różnych perspektyw” - 13 grudnia

[więcej]

Święto Izby Przemysłowo - Handlowej 2018

[więcej]

Spotkania biznesowe branży wody i systemów nawadniania podczas targów SMAGUA 2019 – SARAGOSSA, HISZPANIA.

[więcej]

Wchodzi w życie ustawa o sukcesji. Łatwiejsza zmiana pokoleniowa w firmach

[więcej]

Szkolenie: Wprowadzanie kosmetyków do obrotu na rynku polskim i unijnym – nadchodzące zmiany i dotychczasowa praktyka - 6 grudnia

[więcej]

Ochrona prawna polskiego przedsiębiorcy na rynku UE

Kategoria
Szkolenia
Termin
2017-10-18 09:00 - 15:30

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Ochrona prawna polskiego przedsiębiorcy na rynku UE”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 18 października 2017 r. o godz. 9.15.

Szkolenie skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność na rynkach innych państw członkowskich Unii Europejskiej, czy to w formie samodzielnej transgranicznej działalności gospodarczej, czy też w formie delegowania pracowników, bądź wyłącznie świadczenia usług o charakterze transgranicznym.

Celem szkolenia jest zapoznanie przedsiębiorców z możliwościami ochrony prawnej oraz dochodzenia swoich praw, gwarantowanych prawem UE, w ramach transgranicznej działalności na rynkach Unii Europejskiej.

Szkolenie poprowadzi Pani dr Agata Capik - specjalista w dziedzinie prawa Unii Europejskiej, współpracuje z przedsiębiorstwami w Polsce, w Niemczech, Holandii i w Wielkiej Brytanii, wykładowca prawa UE na uniwersytetach w Luksemburgu, Tarnopolu i Lwowie, ekspert prawa Unii Europejskiej UACES, autor szeregu publikacji w ww. dziedzinie.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!
Pierwszeństwo udziału mają firmy z woj. małopolskiego.
Termin przyjmowania zgłoszeń
do wyczerpania miejsc!

Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie skanu wypełnionych i podpisanych formularzy na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12/ 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

 
 

Wspierane przez iCagenda

Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie od kilkudziesięciu lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej.

Doświadczenie izby pokazuje jednak, że strategie działania muszą podlegać stałym modyfikacjom i aktualizacji w zależności od zmieniających się warunków dla prowadzenia biznesu i oczekiwań firm członkowskich IPH. Obecna, trudna sytuacja przedsiębiorstw związana ze światowym kryzysem ekonomicznym, stawia przed izbą nowe wyzwania związane z podejmowaniem takich działań, które mogą wpłynąć złagodzenie skutków kryzysu dla przedsiębiorców.