Europejskie pawilony na wiodących imprezach targowych w Indonezji

Z przyjemnością informujemy, że współpracujące z Izbą EU-Indonesia Business Centre (EIBC) organizuje pawilony europejskie na dwóch dużych imprezach targowych w Indonezji w trzecim kwartale 2017 roku.

Pierwsza z nich to odbywające się w dniach 5-8 października targi wzornictwa INDEX Indonesia, zaś drugie to spożywcze SIAL Interfood, które będą mieć miejsce w dniach 22-25 listopada. Firmom, które wykupią stoiska na którejś z tych imprez oferowana jest także usługa aranżowania spotkań z lokalnymi firmami odpowiadającymi profilami zainteresowaniom firm europejskich.

Koszty przelotów oraz zakwaterowania uczestnicy będą musieli ponieść indywidualnie, jednak EIBC może zarezerwować im noclegi po preferencyjnych cenach w wybranych hotelach.

Stoisko w pawilonie i organizacja spotkań B2B na targach Index Indonesia kosztuje łącznie 1500 euro +10% VAT,  zaś na targach SIAL Interfood stoisko w pawilonie kosztuje 1000 euro + 10% VAT, a aranżowanie spotkań B2B 400 euro + 10% VAT. Dodatkowe informacje o obu imprezach targowych znaleźć można w poniższych plikach.

Zainteresowanych udziałem w którejś z nich prosimy o kontakt z Izbą (Agnieszka Czubak, tel. 12 428 92 54, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) bądź bezpośrednio z centrum EIBC (Laura Aramo, tel. 0062 21 315 46 85, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Więcej informacji: