Wsparcie dla otwierających działalność gospodarczą z projektu CERIecon

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie gorąco zaprasza wszystkich posiadających pomysł na biznes, zwłaszcza oparty o rozwiązanie innowacyjne ekonomicznie, technologicznie bądź społecznie do skorzystania z bezpłatnego wsparcia oferowanego w ramach projektu CERIecon współrealizowanego przez Izbę wraz z Urzędem Miasta Krakowa, a dofinansowanego z programu INTERREG Central Europe. W projekcie wziąć mogą udział także osoby już prowadzące firmę, a chcące ją rozwinąć szerzej, zoptymalizować, ulepszyć, poprawić wyniki jej działalności.

W ramach projektu otwierane jest właśnie centrum wsparcia dla osób rozpoczynających i planujących rozpocząć własną działalność oraz już ją rozwijających (tzw. Playpark), w ramach którego będą oni mogli skorzystać z bezpłatnych szkoleń, opieki mentorów oraz wyjazdów na wymiany zagraniczne i sesje pitchingowe

Aplikacje na załączonym formularzu należy nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 23 października. Więcej informacji TUTAJ.

W przypadku pytań kontaktować się można także z Agnieszką Czubak (tel. 12 428 92 54; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Zachęcamy do zainteresowania!

 

UWAGA AKTUALIZACJA!

W związku z licznymi zapytaniami o możliwość przedłużenia czasu na przygotowanie wniosku do rojektu CERIecon Playpark informujemy, że nabór wniosków został przedłużony do 23.10. 2017 roku. Zgłoszenia będą przyjmowane pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do północy 23.10.