Warsztaty: Projektowanie Modeli Biznesowych Business Model Canvas - 14 grudnia - BRAK WOLNYCH MIEJSC


Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach pt. „Projektowanie Modeli Biznesowych Business Model Canvas”, które odbędą się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 14 grudnia 2017 r. o godz. 9.00.

Warsztaty skierowane są do mikro, małych i średnich przedsiębiorców i menedżerów oraz startupów (nowo założonych firm).

Podczas warsztatów uczestnicy poznają i zastosują narzędzie ułatwiające zaprojektowanie modelu biznesowego dla istniejącej firmy lub nowego przedsięwzięcia (Business Model Canvas). Przygotują się do zaplanowania propozycji wartości, testowania hipotez strategicznych i stworzenia skalowalnego i powtarzalnego modelu biznesowego. Dowiedzą się jak rozwijać biznes i rozsądnie korzystać z dostępnego budżetu. Poznają zasady rozwijania biznesu opartego o oczekiwania klientów (Customer Development) koncentrującego rozwój na produktach i usługach za które chcą płacić klienci. Nauczą się podejmować decyzje dotyczące zwrotów strategicznych i doskonalenia modelu biznesowego.

Warsztaty poprowadzi Pan Tomasz KrzemińskiWłaściciel firmy XELLECT. Menedżer, konsultant, trener, specjalista w obszarze planowania strategicznego i rozwoju systemów zarządzania. Posiada praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi w obszarach strategii organizacyjnych oraz performance management. Zajmuje się modelowaniem biznesu i jest zaangażowany w projekty związane z rozwojem innowacji oraz tworzeniem nowych przedsięwzięć biznesowych. Autor koncepcji wspierających zarządzanie: GO Model Canvas, Strategic Pathfinding.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!
Pierwszeństwo udziału mają firmy z woj. małopolskiego.
Termin przyjmowania zgłoszeń
do wyczerpania miejsc!
Zainteresowanych uczestnictwem w warsztatach prosimy o przesłanie skanu wypełnionych i podpisanych formularzy na adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12/ 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy