Zaproszenie do udziału w konferencji "Successful R&I in Europe: 9th European Networking Event", Düsseldorf, 15 – 16 marca 2018 r.


Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie zaprasza do udziału w dziewiątej edycji konferencji "Successful R&I in Europe", która odbędzie się w dniach 15 i 16 marca 2018 r. w Düsseldorfie. Spotkanie to poświęcone będzie poszukiwaniu partnerów do projektów badawczych w ramach programu Horyzont 2020. Organizatorami wydarzenia jest Ministerstwo Kultury i Nauki Kraju Związkowego Nadrenii Północnej i Westfalii oraz sieć Enterprise Europe Network, przy wsparciu Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej w Polsce.

W konferencji wezmą udział badacze oraz firmy z Niemiec, Polski, Austrii, Belgii, Finlandii, Francji, Holandii oraz Izraela. W programie przewidziano prezentacje projektów, zarówno tych już zakończonych, jak i tych, których autorzy poszukują partnerów do konsorcjów. Uczestnicy dowiedzą się z jakich usług mogą skorzystać przy tworzeniu i składaniu projektów.

Sesje tematyczne koncentrować się będą wokół sześciu głównych dziedzin: teleinformatyki, nanotechnologii/materiałów, energii, zrównoważonej gospodarki, nauk o życiu oraz transportu.

Badacze, którzy zechcą zaprezentować swój projekt podczas warsztatów tematycznych, mogą wziąć udział w tzw. "Call for Presentations". Na zgłoszenia prac organizatorzy czekają do 20 lutego 2018 r. www.zenit.de/networking2018

Twórcy najciekawszych pomysłów na projekty w ramach programu Horyzont 2020, których propozycje zostaną wybrane do zaprezentowania, będą mieli zapewniony bezpłatny udział w konferencji.

Opłata dla pozostałych uczestników wynosi 120 euro za 2 dni lub 95 euro za jeden dzień. Opłata zawiera transfer z lotniska w Düsseldorfie do hotelu, w którym będzie się odbywać konferencja, wspólną kolację oraz udział w wycieczce "Düsseldorf by night".

Termin rejestracji upływa dnia 7 marca 2018r. www.zenit.de/networking2018

W przypadku pytań, prosimy o kontakt: Agnieszka Kamińska-Świat +49 208 30004-25 email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Heike Hoffzimmer +49 208 30004-35 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.