• Konferencja:
  Konferencja: "Kadra wartością firmy" - 27 marca
  więcej
 • Szkolenie: Obowiązki przedsiębiorców w zakresie opakowań wprowadzanych do obrotu w Niemczech - niemiecka ustawa o opakowaniach (VerpackG) - 16 kwietnia
  Szkolenie: Obowiązki przedsiębiorców w zakresie opakowań wprowadzanych do obrotu w Niemczech - niemiecka ustawa o opakowaniach (VerpackG) - 16 kwietnia
  więcej
 • Szkolenie: Eksport produktów kosmetycznych poza terytorium Unii Europejskiej – wybrane zagadnienia - 3 kwietnia
  Szkolenie: Eksport produktów kosmetycznych poza terytorium Unii Europejskiej – wybrane zagadnienia - 3 kwietnia
 • Szkolenie: Poszukiwanie kanałów dystrybucji oraz efektywna współpraca z partnerami handlowymi na rynkach zagranicznych - 27 marca
  Szkolenie: Poszukiwanie kanałów dystrybucji oraz efektywna współpraca z partnerami handlowymi na rynkach zagranicznych - 27 marca
  więcej
 • Szkolenie: Zarządzanie odpadami opakowaniowymi w MŚP w świetle prawa UE i polskiego – 2019 r - 4 kwietnia
  Szkolenie: Zarządzanie odpadami opakowaniowymi w MŚP w świetle prawa UE i polskiego – 2019 r - 4 kwietnia
  więcej

Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie od kilkudziesięciu lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu gospodarczego oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej. Jako organizacja non-profit realizujemy też liczne projekty których celem jest rozwój małopolskiej przedsiębiorczości.

Kalendarz wydarzeń

Ochrona prawna polskiego przedsiębiorcy na rynku UE

Kategoria
Szkolenia
Termin
2017-10-18 09:00 - 15:30

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Ochrona prawna polskiego przedsiębiorcy na rynku UE”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 18 października 2017 r. o godz. 9.15.

Szkolenie skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność na rynkach innych państw członkowskich Unii Europejskiej, czy to w formie samodzielnej transgranicznej działalności gospodarczej, czy też w formie delegowania pracowników, bądź wyłącznie świadczenia usług o charakterze transgranicznym.

Celem szkolenia jest zapoznanie przedsiębiorców z możliwościami ochrony prawnej oraz dochodzenia swoich praw, gwarantowanych prawem UE, w ramach transgranicznej działalności na rynkach Unii Europejskiej.

Szkolenie poprowadzi Pani dr Agata Capik - specjalista w dziedzinie prawa Unii Europejskiej, współpracuje z przedsiębiorstwami w Polsce, w Niemczech, Holandii i w Wielkiej Brytanii, wykładowca prawa UE na uniwersytetach w Luksemburgu, Tarnopolu i Lwowie, ekspert prawa Unii Europejskiej UACES, autor szeregu publikacji w ww. dziedzinie.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!
Pierwszeństwo udziału mają firmy z woj. małopolskiego.
Termin przyjmowania zgłoszeń
do wyczerpania miejsc!

Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie skanu wypełnionych i podpisanych formularzy na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12/ 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

 
 

Wspierane przez iCagenda

China_IPR.pngEEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png