• Photonics Days 2020 Berlin Brandenburg
  Photonics Days 2020 Berlin Brandenburg
  więcej
 • Spotkania B2B online podczas targów MEDICA 2020
  Spotkania B2B online podczas targów MEDICA 2020
  więcej
 • Smart Industry Days & Contact-Contact
  Smart Industry Days & Contact-Contact
  więcej
 • Zmiany w raportowaniu VAT - bezpłatne szkolenie online
  Zmiany w raportowaniu VAT - bezpłatne szkolenie online
  więcej
 • Webinar: Marketing międzynarodowy – jak skutecznie działać na rynkach zagranicznych
  Webinar: Marketing międzynarodowy – jak skutecznie działać na rynkach zagranicznych
  więcej
 • Webinar: Wprowadzanie wyrobów budowlanych na rynek zgodnie z wymaganiami znaku CE oraz znaku budowlanego B
  Webinar: Wprowadzanie wyrobów budowlanych na rynek zgodnie z wymaganiami znaku CE oraz znaku budowlanego B
  więcej
 • Webinar: „Zarządzanie ryzykiem walutowym. FAKTURY DENOMINOWANE.”
  Webinar: „Zarządzanie ryzykiem walutowym. FAKTURY DENOMINOWANE.”
  więcej
 • KONKURS „MÓJ PIERWSZY BIZNES”
  KONKURS „MÓJ PIERWSZY BIZNES”
  więcej

Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie od kilkudziesięciu lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu gospodarczego oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej. Jako organizacja non-profit realizujemy też liczne projekty których celem jest rozwój małopolskiej przedsiębiorczości.

Kalendarz wydarzeń

 

Szkolenie: Lider i przywództwo w czasach digitalizacji

 Rezerwacja zakończona
 
0
wzrost-wykres-palec
Kategoria
Szkolenia
Termin
2019-06-03 13:00 - 16:00

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie oraz EDUNEO zapraszają na seminarium pt. „Lider i przywództwo w czasach digitalizacji”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 3 czerwca 2019 r. o godz. 13.00.

Seminarium przeznaczone jest dla osób odpowiedzialnych bezpośrednio za kreowanie strategii działania firmy jak i jej zarządzanie – właścicieli, prezesów, dyrektorów zarządzających, członków zarządów, kadry menedżerskiej.

Celem seminarium jest zbudowanie praktycznych umiejętności w zakresie leadershipu i przywództwa.

Najnowsze realia i tendencje biznesowe, charakteryzują się ekspresowym przepływem informacji, dyktującym zmiany w podejściu do zarządzania.  

Przytoczone zostaną przykłady gigantów biznesowych, którzy wdrożyli najistotniejsze zmiany w podejściu do pracowników oraz tych, którzy ich nie wprowadzili i zapłacili za to wysoką cenę.

Wyjaśnione zostanie jak można zoptymalizować działania organizacji zatrudniających pod jednym dachem pokolenia Boomersów, X, Y oraz nadchodzących Zet’ów.

Pokazane zostaną konkretne narzędzie, dzięki, któremu będziesz mógł edukować i rozwijać swoją firmę w każdym momencie wzrostu oraz dekoniunktury, aby być o krok przed konkurencją.

Prowadzący:
Marcin Juchniewicz
, psycholog, mówca motywacyjny, trener, coach, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK. Podróżnik – głównie rejon Ameryki Południowej oraz Środkowej, aktor, pomysłodawca i współtwórca cyklu warsztatów łączących psychologię z wyzwaniami dnia codziennego: „Komunikacja bez tajemnic”, „Zarządzanie sobą w zmiennym środowisku”, „Miejski Survival”. Specjalista ds. procesów grupowych, komunikacji wpływu oraz rozwoju osobistego. Przewodniczący komisji egzaminacyjnej Trainers Essential Skills, wykładowca Francuskiego Instytutu Zarządzania na studiach MBA.

Na przestrzeni ostatnich lat przeprowadził ponad 400 szkoleń dla organizacji na rynku polskim oraz zagranicznym a także przeprowadził ponad 1 000 godzin indywidualnych sesji coaching’owych. Podczas realizowanych szkoleń najwyższą uwagę przykłada do potrzeb i oczekiwań Klientów przekazując uczestnikom użyteczne narzędzia z zakresu omawianego tematu. Odznacza się wysokimi umiejętnościami organizacyjnymi, trenerskimi oraz komunikacyjnymi. Zawsze dba o komfort psychologiczny uczestników i pełną realizację postawionych celów szkoleniowych.

Piotr Sołtys, przedsiębiorca, inwestor na rynkach kapitałowych oraz rynku ekonomicznym i biznesowym. Skuteczny manager wyróżniony w rankingu "TOP MENAGER 500" organizowanym przez Puls Biznesu. Aktualnie właściciel grupy kapitałowej VH Business Group oraz  Eduneo Sp. z o.o. realizującej projekty między innymi w obszarze rozwoju kompetencji biznesowych - "Eduneo Sp. z o.o." oraz rynku inwestycyjnym - "Invetus Sp. z o.o.". Pomysłodawca programu gospodarczego Organizacja Społecznie Zaangażowana realizowanego przez Instytut Certyfikacji Podmiotów Społecznie Odpowiedzialnych Sp. z o.o. Fundator Honorowy w Fundacji ChcePomagac.org.

Ekspert i praktyk w temacie budowania zwycięskich zespołów, zarządzania zmianą, sprzedaży, marketingu internetowego, psychologii motywacji oraz zarządzania energią w zespołach sprzedażowych. Współpracuje z czołowymi polskimi przedsiębiorcami oraz ludźmi kultury, sztuki i sportu.

Udział w seminarium jest bezpłatny
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Pierwszeństwo udziału mają firmy członkowskie IPH w Krakowie.
Termin przyjmowania zgłoszeń – do wyczerpania miejsc!

Zainteresowanych uczestnictwem w seminarium prosimy o przesłanie skanu wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela:


Małgorzata Rak
Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie
tel.: 12/ 428 92 57 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

 
 

Wspierane przez iCagenda

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png