• Apel 119 organizacji pracodawców i przedsiębiorców w sprawie zaniechania prac nad propozycją podwójnego opodatkowania spółek komandytowych
  Apel 119 organizacji pracodawców i przedsiębiorców w sprawie zaniechania prac nad propozycją podwójnego opodatkowania spółek komandytowych
  więcej
 • Stanowisko IPH w zakresie prac legislacyjnych zmierzających do podwójnego opodatkowania spółek komandytowych oraz list do Premiera RP od firmy ALSAL Sp. z o.o. Sp. K.
  Stanowisko IPH w zakresie prac legislacyjnych zmierzających do podwójnego opodatkowania spółek komandytowych oraz list do Premiera RP od firmy ALSAL Sp. z o.o. Sp. K.
  więcej
 • Webinar: „Zarządzanie ryzykiem walutowym”
  Webinar: „Zarządzanie ryzykiem walutowym”
  więcej
 • Krakowskie Spotkanie Samorządów Gospodarczych i Lokalnych – relacja z wydarzenia
  Krakowskie Spotkanie Samorządów Gospodarczych i Lokalnych – relacja z wydarzenia
  więcej
 • Lista uczestników zakwalifikowanych do II etapu konkursu „MÓJ PIERWSZY BIZNES”
  Lista uczestników zakwalifikowanych do II etapu konkursu „MÓJ PIERWSZY BIZNES”
  więcej
 • Warsztaty online: Energia w małych i średnich przedsiębiorstwach
  Warsztaty online: Energia w małych i średnich przedsiębiorstwach
  więcej
 • Webinar: Jak bronić cenę w eksporcie - sprzedaż i negocjacje międzynarodowe w kryzysie
  Webinar: Jak bronić cenę w eksporcie - sprzedaż i negocjacje międzynarodowe w kryzysie
  więcej
 • Spotkania B2B online podczas targów MEDICA 2020
  Spotkania B2B online podczas targów MEDICA 2020
  więcej

Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie od kilkudziesięciu lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu gospodarczego oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej. Jako organizacja non-profit realizujemy też liczne projekty których celem jest rozwój małopolskiej przedsiębiorczości.

Kalendarz wydarzeń

 

Spotkanie informacyjne: Prawo pracy – nowe i planowane regulacje

 Rezerwacja zakończona
 
38
Prawo_Pracy_Szkolenie
Kategoria
Szkolenia
Termin
2020-01-17 17:45 - 21:45
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie oraz Ernst & Young Audyt Polska Sp. z o.o. sp.k. serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnym spotkaniu pt. „Prawo pracy – nowe i planowane regulacje”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 17 stycznia 2020 r. o godz. 11.00

Zaproszenie adresowane jest do członków zarządów, dyrektorów personalnych, pracowników działów kadr i HR, prawników wewnętrznych oraz innych osób odpowiedzialnych za kwestie kadrowe w przedsiębiorstwie czy instytucji.

Celem spotkania jest zapoznanie uczestników z ostatnimi zmianami w zakresie prawa pracy, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki ochrony pracowników przed dyskryminacją i mobbingiem. Ponadto omówione zostaną rozwiązania mające na celu ograniczenie wystąpienia ryzyka odpowiedzialności pracodawcy za naruszenia tego rodzaju.

Na spotkaniu uczestnicy dowiedzą się czy nowa dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1152 z dnia 20 czerwca 2019 r. w sprawie przejrzystych i przewidywalnych warunków pracy w Unii Europejskiej wprowadza dodatkowe obowiązki dla pracodawców. Omówione zostaną również planowane zmiany w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także perspektywy ich wdrożenia. Będzie to również okazja do dyskusji na tematy istotne z punktu widzenia przedsiębiorców oraz indywidualnej konsultacji z ekspertem.

Spotkanie poprowadzi:
Pani Katarzyna Mnich-Żołyniak – Radca Prawny w biurze krakowskim kancelarii Ernst & Young Law Tałasiewicz, Zakrzewska  i Wspólnicy sp. k.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny
Ilość miejsc ograniczona.

 

Przyjęcie na spotkanie zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością e-mail.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 

Wspierane przez iCagenda

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png