• Wsparcie eksportu małopolskich firm - Centrum Business in Małopolska
  Wsparcie eksportu małopolskich firm - Centrum Business in Małopolska
  więcej
 • KONKURS „MÓJ PIERWSZY BIZNES”
  KONKURS „MÓJ PIERWSZY BIZNES”
  więcej
 • 	Webinar: Tarcza Finansowa PFR dla dużych firm – rodzaje finansowania, zasady udziału w programie oraz wykorzystania środków i ich zwrotu - 1 lipca
  Webinar: Tarcza Finansowa PFR dla dużych firm – rodzaje finansowania, zasady udziału w programie oraz wykorzystania środków i ich zwrotu - 1 lipca
  więcej

Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie od kilkudziesięciu lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu gospodarczego oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej. Jako organizacja non-profit realizujemy też liczne projekty których celem jest rozwój małopolskiej przedsiębiorczości.

Kalendarz wydarzeń

 

Webinar: Niemcy, Szwajcaria, Holandia – zasady realizacji usług oraz współpracy handlowej – aspekty prawno-gospodarcze

 Rezerwacja zakończona
 
30
flagi-europejskie-kraje
Kategoria
Szkolenia
Termin
2020-06-02 10:00 - 14:00
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Niemcy, Szwajcaria, Holandia – zasady realizacji usług oraz współpracy handlowej – aspekty prawno-gospodarcze”, które odbędzie się w dniu 2 czerwca 2020 r. w godz. 10.00 -14.00.

Zaproszenie adresowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców prowadzących lub planujących rozpocząć współpracę gospodarczą z parterami gospodarczymi z Niemiec, Szwajcarii oraz Holandii.  

Celem webinarium jest zapoznanie uczestników z praktycznymi informacjami dotyczącymi możliwości rozwoju swojej działalności handlowej i współpracy z firmami z takich krajów jak Niemcy, Szwajcaria oraz Holandia. Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane kluczowe sektory gospodarki poszczególnych krajów oraz płaszczyzny możliwej współpracy z polskimi firmami zarówno w relacji B2B jak również B2C, a także zasady realizacji usług i delegowania pracowników, w tym kwestie administracyjne oraz podatkowe. Ponadto przedstawione zostaną elementy kulturowe związane z relacjami biznesowymi i działaniami marketingowymi.

W trakcie webinarium ekspert odpowie na Państwa pytania.

Webinarium poprowadzi:
Pan Łukasz Żak – Właściciel kancelarii Żak Legal Support Office, prawnik, specjalizujący się w zagadnieniach związanych z transgranicznym świadczeniem usług i delegowaniem pracowników, zatrudnianiem cudzoziemców, prawem pracy oraz międzynarodową współpracą przedsiębiorstw.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.

Przyjęcie na webinarium zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością, w której otrzymacie Państwo link do webinarium online IPH.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 

Wspierane przez iCagenda

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png