• Wsparcie eksportu małopolskich firm - Centrum Business in Małopolska
  Wsparcie eksportu małopolskich firm - Centrum Business in Małopolska
  więcej
 • KONKURS „MÓJ PIERWSZY BIZNES”
  KONKURS „MÓJ PIERWSZY BIZNES”
  więcej
 • 	Webinar: Tarcza Finansowa PFR dla dużych firm – rodzaje finansowania, zasady udziału w programie oraz wykorzystania środków i ich zwrotu - 1 lipca
  Webinar: Tarcza Finansowa PFR dla dużych firm – rodzaje finansowania, zasady udziału w programie oraz wykorzystania środków i ich zwrotu - 1 lipca
  więcej

Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie od kilkudziesięciu lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu gospodarczego oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej. Jako organizacja non-profit realizujemy też liczne projekty których celem jest rozwój małopolskiej przedsiębiorczości.

Kalendarz wydarzeń

 

Webinarium: Poprawa efektywności energetycznej poprzez działania NIEINWESTYCYJNE jako kluczowy czynnik budowania przewagi konkurencyjnej w biznesie

 Rezerwacja zakończona
 
10
wzrost-pieniadze
Kategoria
Szkolenia
Termin
2020-06-19 10:00 - 12:00
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Poprawa efektywności energetycznej poprzez działania NIEINWESTYCYJNE jako kluczowy czynnik budowania przewagi konkurencyjnej w biznesie”, które odbędzie się w dniu 19 czerwca 2020 r. w godz. 10.00 -12.00.

Zaproszenie adresowane jest do przedstawicieli firm ŚREDNICH i DUŻYCH. Przeznaczone jest dla osób odpowiedzialnych bezpośrednio za wyniki działania firmy, jak i jej zarządzanie – właścicieli, prezesów, dyrektorów zarządzających, członków zarządów, kadry menedżerskiej.

Celem webinarium jest zbudowanie wiedzy dotyczącej aktualnie dostępnych możliwości NIEINWESTYCYJNYCH, których wprowadzenie znacząco wpływa na poprawę wyniku energetycznego, w tym ograniczenia kosztów zużycia i wykorzystania energii.

W trakcie webinarium ekspert odpowie na Państwa pytania.

Webinarium poprowadzi:
Pan Paweł Karpiński – Prezes Zarządu WISO GROUP Sp. z o.o. Ekspert i praktyk z zakresu zarządzania energią.

WARUNKI UCZESTNICTWA:
Przynależność do sektora ŚREDNICH i DUŻYCH przedsiębiorstw.
Udział
w webinarium jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.

Przyjęcie na szkolenie zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością e-mail.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 
 

Wspierane przez iCagenda

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png