Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium pt. „REAKTYWACJA – JAK ZORGANIZOWAĆ POWRÓT PRACOWNIKÓW DO PRACY? Jak przygotowywać i przekazywać dokumenty HR w czasie epidemii?”, które odbędzie się w dniu 15 maja 2020 r. w godz. 11.00 -13.00

Zaproszenie adresowane jest do przedsiębiorców zainteresowanych tematyką, w szczególności do  członków zarządów, dyrektorów personalnych, pracowników działów kadr i HR, prawników wewnętrznych oraz innych osób odpowiedzialnych za kwestie kadrowe w przedsiębiorstwie.

W trakcie webinariów eksperci przekażą Państwu najbardziej istotne informacje z zakresu prawa pracy, ze szczególnym uwzględnieniem przepisów tarczy antykryzysowej oraz kwestii związanych z powrotem pracowników do zakładów pracy i biur, a także odpowiedzą na Państwa pytania.

Spotkanie poprowadzą eksperci Kancelarii Prawnej Baran, Książek, Bigaj:

r.pr. Wojciech Bigaj; r.pr. Kajetan Bartosiak; adw. Paweł Krzykowski

oraz adw. Grzegorz Sibiga z Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy.

Przyjęcie na webinarium zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością, w której otrzymacie Państwo link do webinarium online kancelarii BKB.
Udział w webinarium jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png