Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Dofinansowanie z tytułu wzrostu cen energii elektrycznej za II półrocze 2019 r.”,  które odbędzie się w dniu 8 czerwca 2020 r. w godzinach 11.00 – 12.00.

Webinarium skierowane jest do średnich i dużych przedsiębiorców, którzy w związku ze wzrostem cen energii elektrycznej w II półroczu 2019 r. w stosunku do cen z 30 czerwca 2018 r. chcieliby skorzystać z dofinansowania udzielanego przez Zarządcę Rozliczeń S.A., jak również do pozostałych osób zainteresowanych tą tematyką.
Celem webinarium jest przedstawienie uczestnikom przesłanek udzielania dofinansowania, z uwzględnieniem zasad przyznawania pomocy de minimis.

Webinarium poprowadzi:
Piotr Karp – prawnik w Kancelarii Polowiec i Wspólnicy sp. j., z doświadczeniem w dziedzinie prawa pracy, prawa cywilnego, gospodarczego oraz energetycznego. W ramach bieżącej pracy zajmuje się również wsparciem przedsiębiorców w zakresie uzyskiwania pomocy publicznej.

Przyjęcie na webinarium zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością.
Udział w webinarium jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12 428 92 57                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png