Serdecznie zapraszamy Państwa na cykl 5 bezpłatnych webinarów poświęconych zagadnieniom eksportu.

Pierwszy z cyklu webinar pt. „Poszukiwanie kanałów dystrybucji oraz efektywna współpraca z partnerami handlowymi na rynkach zagranicznych” odbędzie się w dniu 30 września 2020 r. w godz. 10.00 - 15.00.

 

Zaproszenie adresowane jest do przedsiębiorców: właścicieli firm działających na rynkach zagranicznych, menedżerów odpowiedzialnych za rynki zagraniczne, osób zarządzających sprzedażą zagraniczną.


Celem webinaru jest zapoznanie uczestników z praktycznymi informacjami dotyczącymi strategii wejścia na rynki zagraniczne oraz budowania efektywnej współpracy z zagranicznymi partnerami handlowymi.

 

 

 

 


KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW
Dzięki połączeniu doświadczenia, praktyki i najefektywniejszych metod Uczestnicy nabędą umiejętności oraz otrzymają praktyczne, łatwe w zastosowaniu wskazówki:
    • Jak optymalnie wybrać kanały dystrybucji w zależności od rynku zagranicznego,
    • Jak przygotować atrakcyjną ofertę dla partnera zagranicznego,
    • Jak poszukiwać i pozyskać partnera zagranicznego,
    • Czy korzystniej jest współpracować z wyłącznym partnerem, czy budować strategię konkurencyjną,
    • Jak motywować dystrybutora  do efektywnej współpracy  oraz zapobiegać konfliktom w kanałach sprzedaży?Webinar poprowadzi:
Pan Grzegorz Bratek - Dyrektor Zarządzający firmy konsultingowej Eurospektrum, twórca zespołu Export-Experts, wieloletni menedżer sprzedaży eksportowej w czołowych firmach polskich (m.in: AMICA S.A., FagorMastercook S.A., Global Cosmed, Kosmet-Rokita) i zagranicznych (Fagor Electrodomesticos, Hiszpania, FagorBrandt, Francja).


Posiada 19 letnie doświadczenie we wprowadzaniu marek polskich i międzynarodowych na rynki zagraniczne oraz bogate doświadczenie w konsultingu międzynarodowym, prowadzeniu szkoleń eksportowych oraz handlowych w Polsce i na rynkach zagranicznych.


Prowadził negocjacje w ponad 40 krajach zarówno dla światowych graczy jak i średnich firm lokalnych. Odpowiedzialny za tworzenie, negocjowanie i egzekwowanie wielu kontraktów międzynarodowych.


Od wielu lat zajmuje się usprawnianiem działań eksportowych, budowaniem strategii rozwoju eksportu, tworzeniem modeli biznesowych współpracy zagranicznej, rozwijaniem nowych kanałów sprzedaży za granicą. Szkolenia eksportowe prowadzi od 10 lat zarówno na rynku polskim jaki i za granicą, wykładał na uczelniach wyższych oraz czołowych instytucjach wspierających eksporterów. Posiada rozległe kontakty biznesowe w wielu krajach, pomaga eksporterom w budowaniu długofalowych rozwiązań biznesowych na rynkach zagranicznych.

 

 

  

Udział w webinarze jest bezpłatny.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.

Przyjęcie na webinar zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością.


Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png