Serdecznie zapraszamy  przedstawicieli MŚP do udziału w spotkaniach B2B on-line podczas "Smart Industry Days & Contact-Contract". Spotkanie te będą odbywać się w dniach 05-07 października 2020 i będą dotyczyły technologii cyfrowej.

"Smart Industry Days & Contact-Contract" to wykłady, seminaria, warsztaty, prezentacje technologiczne, dyskusje i konsultacje. Celem ich jest wspieranie firm z sektora MŚP w zakresie cyfryzacji procesów produkcyjnych oraz przejścia do nowoczesnej i elastycznej produkcji.
W tym roku, w ramach "Smart Industry Days & Contact-Contract" nie będą się odbywały tradycyjne spotkania B2B, które, w poprzednich latach miały miejsce podczas Międzynarodowych Targów Inżynierskich w Brnie. Spotkania będą odbywały się on-line na platformie internetowej. Są one wyjątkową okazją do znalezienia nowych partnerów biznesowych, technologicznych, badawczo-rozwojowych oraz zidentyfikowania nowych możliwości współpracy.
"Smart Industry Days" to wspólny projekt klastra INDUSTRY CLUSTER 4.0 i Regionalnej Izby Handlowej w Brnie oraz czeskich i europejskich partnerów należących do Enterprise Europe Network, w tym Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie.

Tematami "Smart Industry Days & Contact-Contract" będą:
- Elastyczna produkcja i zaawansowana automatyzacja
- Cyfryzacja produkcji i utrzymania ruchu
- Analityka danych i ich wykorzystanie do optymalizacji produkcji
- Korzystanie z rzeczywistości rozszerzonej (ang. augmented reality) i wirtualnej
- Studia przypadków w małych, średnich i dużych firmach
- Usługi cyberbezpieczeństwa
- Networking - wcześniej umówione spotkania B2B


Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy Państwa na stronę tegorocznych "Smart Industry Days & Contact-Contract" - https://cc-msv-2020.b2match.io lub do kontaktu z naszym konsultantem p. Romanem Cuprysiem (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +12 428-92-59).

Rejestracja na powyższe wydarzenie odbywa się na stronie - https://cc-msv-2020.b2match.io/signup.


EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png