Serdecznie zapraszamy przedstawicieli MŚP do udziału w spotkaniach B2B organizowanych w formule on-line podczas „Photonics Days 2020 Berlin Brandenburg”, które odbędą się w dniach 5-8 października 2020 r.

Tegoroczna edycja „Photonics Days” odbywa się pod hasłem „Fotonika - technologie wspierające, teraz bardziej niż kiedykolwiek!" i poświęcona jest najnowszym postępom technologicznym w tej dziedzinie nauki i techniki oraz towarzyszącym im wyzwaniom.

Konferencja „Photonics Days” i zorganizowane spotkania B2B w formule on-line stanowią doskonałą okazję do nawiązania kontaktów pomiędzy lokalną i międzynarodową społecznością fotoniczną, co może zaowocować innowacyjną i twórczą współpracą.

Organizatorem “Photonics Days 2020” jest OpTecBB e.V, klaster foniczny Berlin Brandenburg i sieć Enterprise Europe Network, do której należy Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie.
 
Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy Państwa na stronę "Photonics Days 2020 Berlin Brandenburg" - https://photonics-days-berlin-brandenburg-2020.b2match.io/ lub do kontaktu z naszym konsultantem p. Romanem Cuprysiem (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +12 428-92-59).

Rejestracja na powyższe wydarzenie odbywa się na stronie: https://photonics-days-berlin-brandenburg-2020.b2match.io/signup

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png