Giełda kooperacyjna Internet of Things w Lyonie - 5-6 kwietnia 2017r.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej „IoTMatch – International Business Marker” organizowanej podczas targów SIdO w dniach 5-6 kwietnia 2017 r. w Centrum Wystawowym w Lyonie we Francji.

SIdO (Showroom de l’Internet des Objets ) to szybko rozwijająca się międzynarodowa wystawa oraz kongres poświęcony Internetowi rzeczy.(Internet of Things IoT).

Podczas wystawy zaplanowana została pierwsza giełda kooperacyjna „IoTMatch – International Business Marker”, której organizatorem jest agencja z regionu Auvergne-Rhône-Alpes. Udział w giełdzie jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych z sektora IoT (firm z sektora prywatnego i publicznego, klastrów, laboratoriów badawczych). Odwiedzający targi oraz giełdę kooperacyjną są zwolnieni z opłaty.

Rejestracja możliwa jest do 13 marca 2017 roku.

Giełda skoncentrowana jest na rozwiązaniach związanych z Internetem rzeczy i jest adresowana do reprezentantów 5 sektorów, tj.: opieka zdrowotna, produkcja, transport, energia i styl życia.

Udział w spotkaniach biznesowych to doskonała możliwość i okazja do:

  • zaprezentowania swoich najlepszych projektów i produktów,
  • nawiązania kontaktów transgranicznych i kooperacji,
  • prezentacji, dyskusji i rozwoju nowych projektów.

Ważne terminy:
10.01.2017 – 13.03.2017 rejestracja i przygotowanie profilu firmy
13.03.2017 – 03.04.2017 wybór partnerów do rozmów zakończony potwierdzeniem
04.04.2017 rozesłanie harmonogramu rozmów pocztą elektroniczną
05.04.2017 - 06.04.2017 spotkania dwustronne – należy odebrać w recepcji targów zaktualizowany harmonogram z dokładną godziną i numerem stołu

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.
Czas spotkania z partnerem to 20 minut.

Zasady udziału w giełdzie:

  • Uczestnicy w formularzu dostępnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu online na stronie internetowej giełdy;
  • Po otrzymaniu powiadomienia o otwarciu naboru do rozmów bilateralnych (13 marca 2017 r.) z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
  • Dnia 4 kwietnia zostanie rozesłany Państwu harmonogram rozmów z konkretną godziną spotkania oraz numerem stolika.

Więcej szczegółów: Anna Karolak, Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, tel. 12 428 92 56, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

China_IPR.pngEEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png