Szkolenie: „Wprowadzenie wyrobów budowlanych na rynek Polski i UE" - BRAK WOLNYCH MIEJSC

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Wprowadzenie wyrobów budowlanych na rynek Polski i UE zgodnie z przepisami Ustawy o wyrobach budowlanych oraz Rozporządzeniem PE 305/2011”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 30 marca 2017 r. o godz. 9.15.

Szkolenie skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców produkujących i dystrybuujących (w tym importerów, pośredników, autoryzowanych przedstawicieli) wyroby budowlane w Polsce i poza jej granicami.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z unijnymi regulacjami wprowadzania wyrobów budowlanych do obrotu oraz ze znowelizowanymi przepisami krajowymi, obowiązującymi od stycznia 2017 r. Przedsiębiorcy uzyskają m. in. informacje nt. klasyfikacji wyrobów budowlanych, obowiązków i odpowiedzialności podmiotów wprowadzających wyroby budowlane do obrotu i oddających do używania, zasad oznakowania wyrobów znakiem CE lub B, procedur oceny zgodności, czy dokumentacji procesu zgodności.

Szkolenie poprowadzi Pan Paweł Piwowarczyk, specjalista w zakresie oznakowania CE i wyrobów budowlanych oraz właściciel firmy CERTIOS Centrum Edukacji Przedsiębiorcy. Od 8 lat zajmuje się tematyką wprowadzania wyrobów na rynek polski i europejski. W ciągu ostatnich 5 lat zrealizował projekty doradczo – szkoleniowe dla ponad 200 firm.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!
Termin przyjmowania zgłoszeń – do wyczerpania miejsc!

Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy faksem na nr 12 428 92 61, 428 92 50 lub skan zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12/ 428 92 63                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png