Obowiązki i przywileje przedsiębiorców wynikające z przepisów ustawy o efektywności energetycznej i prawa energetycznego - 20 kwietnia

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie oraz firma członkowska Krajowa Agencja Poszanowani Energii S.A. serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w seminarium nt. „Obowiązki i przywileje przedsiębiorców wynikające z przepisów ustawy o efektywności energetycznej i prawa energetycznego”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 20 kwietnia 2017 r. o godz. 9.00.

Celem seminarium jest przybliżenie obowiązków oraz korzyści dla przedsiębiorców, wynikających z ustawy o efektywności energetycznej i ustawy prawo energetyczne, w tym w szczególności zagadnień białych certyfikatów, mechanizmów zakupów energii i dyrektywy MCP. Seminarium jest skierowane do Kadry Zarządzającej przedsiębiorstw jak i do Zarządzającej Kadry Technicznej.

Zagadnienia białych certyfikatów jak również mechanizmów zakupów energii i dyrektywy MCP dotyczą większości przedsiębiorców, również Małych i Średnich.

Szkolenie poprowadzą:
Pan Michał Bar - Zastępca Dyrektora ds. Przemysłu w Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A. Absolwent Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej, studiów magisterskich i inżynierskich. Obecnie przygotowuje doktorat, którego tematem przewodnim jest audyt efektywności energetycznej. Przeprowadzał audyty energetyczne w wiodących polskich spółkach. Autor wielu opracowań tematycznych, szkoleń i warsztatów związanych z tematyką audytów energetycznych oraz programem białych certyfikatów.

Pan Janusz Mazur jest absolwentem wydziału Maszyn Górniczych i Hutniczych Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie. Od ponad dwudziestu lat związany z energetyką i doradztwem energetycznym. Autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu zarządzania i finansowania przedsięwzięć z zakresu efektywności energetycznej. Wielokrotnie organizował i kierował grupami zakupowymi energii elektrycznej i gazu dla kilku tysięcy podmiotów Gminy Miejskiej Kraków. Ekspert ds. ciepłownictwa prowadzący liczne badania w zakresie tej branży.

Udział w seminarium jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Termin przyjmowania zgłoszeń – do wyczerpania miejsc!

Zainteresowanych uczestnictwem w seminarium prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy faksem na nr 12/ 428 92 61, 428 92 50 lub skan zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12/ 428 92 57                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png