Szkolenie: CSR – Corporate Social Responsibility –  Społeczna Odpowiedzialność Biznesu gwarancją wzrostu wartości Firmy - 25 kwietnia

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie oraz Otawa Group serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „CSR – Corporate Social Responsibility – Społeczna Odpowiedzialność Biznesu gwarancją wzrostu wartości Firmy”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 25 kwietnia 2017 r. o godz. 9.00.

Celem szkolenia jest wdrożenie uczestników do samodzielnego wprowadzenia normy CSR w zatrudniających ich firmach. Uzyskana wiedza ma w założeniu pomagać słuchaczom w zarządzaniu firmą z wykorzystaniem zasad zrównoważonego rozwoju. Udział w szkoleniu dostarczy konkretnych informacji jak dla wzmocnienia pozycji firmy na rynku wykorzystać stosowaną na całym Świecie normę ISO 26000 w zakresie CSR. Społeczna odpowiedzialność biznesu, chociaż nie służy bezpośrednio działaniom reklamowym, to jest czynnikiem, który bardzo pozytywnie wpływa na wartość każdego podmiotu gospodarczego, który ją stosuje. CSR jest komunikatem wysyłanym do otoczenia społecznego i biznesowego, że firma jest dobrze zorganizowana i zarządzana, gdyż potrafi poświęcać czas na dobrowolne i z własnej inicjatywy stosowanie uregulowań porządkujących relacje, w ramach których funkcjonuje.

Szkolenie adresowane jest do właścicieli firm oraz pracowników różnych szczebli zarządzania podmiotów gospodarczych niezależnie od ich charakteru, branży, wielkości czy formy organizacyjnej.

Szkolenie poprowadzi:
Pan Krzysztof Stadler, Partner Grupy Doradczej OTAWA GROUP, doradca i ekspert PARP w projektach CSR/ISR, mediator Sadu Okręgowego w Katowicach, wyspecjalizowany w rozwiązywaniu konfliktów gospodarczych. Socjolog oraz specjalista elektrycznej i elektronicznej automatyki przemysłowej, absolwent Uniwersytetu Śląskiego oraz Indiana University (USA) w zakresie fundraising. Trener z ponad 27 letnim doświadczeniem zawodowym, twórca koncepcji oraz wykonawca działań szkoleniowych i doradczych dla firm w branży motoryzacyjnej w sektorze cywilnym oraz wojskowym (Fiat, FSO, Hyunday, KIA, K.T.O.). Specjalizuje się w szkoleniach i doradztwie dla zarządów firm oraz kadr średniego szczebla zarzadzania oraz pracowników działów sprzedaży, obsługi klienta i serwisu.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Termin przyjmowania zgłoszeń – do wyczerpania miejsc !

Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy faksem na nr 12/ 428 92 61, 428 92 50 lub skan zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12/ 428 92 57                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png