Szkolenie: Kontroling zarządczy dla właścicieli firm – w ujęciu managerskim a nie tylko księgowym - 26 kwietnia

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie oraz firma Synergy Consulting Group serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w szkoleniu nt. „Kontroling zarządczy dla właścicieli firm – w ujęciu managerskim a nie tylko księgowym”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 26 kwietnia 2017 r. o godz. 9.00.

Celem szkolenia – praktycznego warsztatu jest poznanie i zastosowanie sprawdzonych narzędzi do zarządzania firmą oraz dobór i zastosowanie praktycznych wskaźników, nie tylko finansowych, ułatwiających kontrolę realizacji celów zarówno na poziomie strategicznym jak i operacyjnym.

Do kogo jest skierowane: Właścicieli firm, Prezesów i Członków Zarządów oraz Dyrektorów Zarządzających. Nestorów i Sukcesorów w firmach rodzinnych, które są w trakcie sukcesji.

Korzyści:

  • Uczestnicy poznają różnice miedzy kontrolingiem finansowym, a zarządczym.
  • Dowiedzą się jak wykorzystać w zarządzaniu dostępne wskaźniki finansowe oraz w jaki sposób mierzyć procesy i działania.
  • Na praktycznych przykładach przećwiczą dobieranie miar i wskaźników do celów i zadań w różnych obszarach działania firmy (produkcja, sprzedaż, logistyka, finanse, etc.).
  • Poznają założenia Zrównoważonej Kart Wyników (Balanced Scorecard).

Szkolenie poprowadzą:  Agnieszka Kauczyńska i Grzegorz Wróbel trenerzy i konsultanci zarządzania Synergy Consulting Group

Koszt udziału w szkoleniu wynosi 400 zł + 23% VAT (492 zł. brutto)
Firmy członkowskie IPH otrzymują 50 zł. zniżki – koszt udziału wynosi 350 zł + 23% VAT (430,50 zł. brutto)

Cena obejmuje:

  • udział w szkoleniu
  • materiały szkoleniowe
  • przerwy kawowe, poczęstunek (kawa, herbata, napoje, ciastka, kanapki)
  • zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

Ilość miejsc ograniczona!
O przyjęciu zgłoszenia decyduje otrzymanie formularza zgłoszeniowego i data wpływu opłaty!!!

Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy faksem na nr 12/ 428 92 61, 428 92 50 lub skan zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz dokonanie opłaty za udział w szkoleniu na nr konta podanego w formularzu zgłoszeniowym.

UWAGA!!!
Nieobecność na szkoleniu nie uprawnia do zwrotu wcześniej wniesionej opłaty.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
IPH w Krakowie
tel.: 12/428 92 57, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png