Szkolenie: Prawo Restrukturyzacyjne - 9 maja

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie oraz firma REFECT serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „PRAWO RESTRUKTURYZACYJNE”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 9 maja 2017 r. o godz. 9.00

Celem szkolenia jest prezentacja ścieżek postępowania restrukturyzacyjnego, prowadzonego w oparciu o ustawę prawo restrukturyzacyjne i prawo upadłościowe.

Po szkoleniu uczestnicy powinni wiedzieć:

  1. Jakie są możliwe warianty dla prowadzenia postępowania restrukturyzacyjnego oraz konsekwencje danych wyborów.
  2. Jakie są możliwości ochrony własnych interesów jako wierzycieli dłużników mających zaburzoną płynność finansową.

Szkolenie skierowane jest do Przedsiębiorców oraz Członków Zarządów.

Szkolenie poprowadzą:
Pan Łukasz Adach, absolwent UMCS w Lublinie, Uniwersytetu Warszawskiego i IESE w Barcelonie. Interim manager, specjalizujący się w zarządzaniu strategicznym i finansowym. Prowadził projekty rozwojowe i restrukturyzacyjne dla lokalnych małych i średnich firm, przedsiębiorstw zagranicznych, jak również dla spółek notowanych na GPW. Posiada licencję doradcy restrukturyzacyjnego nr 1097.

Pan Tomasz Salawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2011 roku wpisany na listę adwokatów Krakowskiej Izby Adwokackiej. Od tego samego roku prowadzi indywidualną praktykę adwokacką specjalizując się w prawie gospodarczym, upadłościowym i restrukturyzacyjnym oraz obsłudze korporacyjnej. Od kilkunastu lat zajmuje się również sprawami odszkodowawczymi, w tym w zakresie szkód osobowych, na wszystkich etapach postępowania likwidacyjnego. Od roku 2013 prowadzi stałą i ścisłą współpracę w zakresie obsługi prawnej z syndykami, a obecnie doradcami restrukturyzacyjnymi.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Termin przyjmowania zgłoszeń – do wyczerpania miejsc!

Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy faksem na nr 12/ 428 92 61, 428 92 50 lub skan zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12/ 428 92 57                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png