Misja gospodarcza małopolskich przedsiębiorców do Kijowa - 18-20 kwietnia


Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie informuje o misji gospodarczej małopolskich przedsiębiorców do Kijowa, organizowanej przez Gminę Miejską Kraków w dniach 18-20 kwietnia 2018 r.

Wydarzenie adresowane jest do firm z sektora MŚP wpisujących się w Inteligentne specjalizacje regionu (więcej o inteligentnych specjalizacjach można przeczytać na stronie www.malopolska.pl).

Wyjazd organizowany jest w ramach projektu Growing Internationally – Krakow's Economy on the Rise ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata: 2014-2020 oś priorytetowa: Przedsiębiorcza Małopolska, działanie: Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki, poddziałanie: Promocja gospodarcza Małopolski.

Celem misji jest umożliwienie małopolskim przedsiębiorcom zapoznania się z uwarunkowaniami gospodarczymi na Ukrainie oraz nawiązanie kontaktów biznesowych z tamtejszymi przedsiębiorcami reprezentującymi interesujące Państwa branże. Program wyjazdu obejmuje wizytę na Targach Education Abroad oraz spotkanie biznesowe z przedsiębiorcami z Kijowa zainteresowanymi współpracą z małopolskim biznesem.

Koszty podróży, ubezpieczenia, noclegów oraz wyżywienia na miejscu pokrywa organizator.

Uwaga! ilość miejsc ograniczona.

Termin składania zgłoszeń upływa: 18 lutego br. Zgłoszenia prosimy składać na załączonym formularzu, drogą e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spośród wszystkich zgłoszeń, Porozumienie na Rzecz Rozwoju Przedsiębiorczości w Krakowie, powołane uchwałą nr 921/2002 Zarządu Miasta Krakowa, wyłoni 19 przedsiębiorców, którzy zostaną zaproszeni do udziału w misji.

China_IPR.pngEEN-10lat.pngLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png