Szkolenie: Zarządzanie odpadami opakowaniowymi w MŚP w świetle prawa UE i polskiego - 26 kwietnia


Ośrodek Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. „Zarządzanie odpadami opakowaniowymi w MŚP w świetle prawa UE i polskiego”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 26 kwietnia 2018 r.  

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli firm z sektora MŚP, w szczególności do wszystkich osób mających styczność w ramach wykonywanych obowiązków służbowych z problematyką odpadów.

W trakcie szkolenia przedstawione zostaną m.in. najnowsze zmiany związane z uruchomieniem rejestru przedsiębiorców w ramach Bazy danych o odpadach – kogo dotyczy, jakie przewidziano kary i sankcje za niewpisanie się do rejestru.

Uczestnicy będą mieli okazję usystematyzować swoją wiedzę z zakresu gospodarowania odpadami, przećwiczyć wyliczanie opłaty produktowej, ponadto omówione zostaną zmiany w ustawie o produktach w postaci: olejów smarowych, opon, baterii i akumulatorów.

Szkolenie poprowadzi:
Pan Artur Sobiesiek, ekspert ds. gospodarki odpadami, pracownik Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego

Udział w szkoleniu jest bezpłatny
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo udziału mają firmy z Małopolski.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12/ 428 92 57                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png