Szkolenie: Efektywność energetyczna w przedsiębiorstwie - 5 czerwca


Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie oraz firma członkowska Polowiec i Wspólnicy Sp. j. serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Efektywność energetyczna w przedsiębiorstwie, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 5 czerwca 2018 r. o godz. 10.00

Szkolenie realizowane jest w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego Pana Jacka Krupy. W tym roku Festiwal odbędzie się w terminie 4-10 czerwca 2018 r.

Coraz więcej przedsiębiorstw poszukuje skutecznych metod obniżenia kosztów zużycia energii, ograniczenia strat, wprowadzenia nowych, efektywniejszych rozwiązań technologicznych. Doświadczenia firm, które wdrożyły tego typu projekty dowodzą, że działania te mogą być wiodącym elementem w procesie obniżenia kosztów w przedsiębiorstwie. Poza tym działania na rzecz poprawy efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach przynoszą również inne wymierne korzyści  - nie pozostają choćby bez wpływu na ochronę środowiska naturalnego.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych tematyką poprawy efektywności energetycznej. W trakcie szkolenia zostaną omówione m.in. następujące zagadnienia:

  • System wsparcia efektywności energetycznej
  • Zasady ubiegania się o tzw. „białe certyfikaty”
  • Audyty energetyczne

Szkolenie poprowadzi:
mec. Beata  Superson-Polowiec
, wspólnik w Kancelarii Polowiec i Wspólnicy Sp. j. Radca prawny od 2000 r. Specjalizuje się w dziedzinie prawa cywilnego, gospodarczego, energii i paliw. Ekspert w dziedzinie kontraktów handlowych, posiadający bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz obsłudze grup kapitałowych. Doradca i negocjator wielu kluczowych projektów. Autorka wielu publikacji oraz ekspertyz.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo udziału mają firmy z Małopolski. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12/ 428 92 57                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

China_IPR.pngEEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png