Spotkania biznesowe z przedsiębiorcami ukraińskimi - 5 października


Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie oraz Urząd Miasta Krakowa serdecznie zapraszają  przedsiębiorców do wzięcia udziału w spotkaniach biznesowych z firmami ukraińskimi, które będą miały miejsce podczas  trwania Dni Kijowa w Krakowie w ramach obchodów 25-lecia partnerstwa obu miast. Spotkania odbędą się  5 października br. w siedzibie Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, ul. Floriańska 3, I piętro.

Firmy ukraińskie biorące udział w delegacji reprezentują następujące branże: szkoleniowa, odzieżowa, produkty ochrony przeciwpożarowej, sprzęt rehabilitacyjny, farby, lakiery, zegary (lista  wszystkich  firm ukraińskich  z opisem ich działania TUTAJ).

W ramach  Dni Kijowa przewidziana jest część biznesowa, promocyjno-turystyczna oraz kulturalna. W  części biznesowej będzie miała miejsce ukraińska prezentacja potencjału inwestycyjnego i eksportowego stolicy Ukrainy oraz indywidualne rozmowy firm ukraińskich  z potencjalnymi partnerami polskimi w formacie B2B.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny po wcześniejszym zgłoszeniu firmy. Podczas spotkań obecni będą tłumacze.

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z Izbą Przemysłowo-Handlowa w Krakowie, p. Małgorzata Deka, tel. 12 428 92 55, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

China_IPR.pngEEN-10lat.pngLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png