Szkolenie: Jak zdobywać rynki Azji Centralnej (Kazachstan, Uzbekistan, Mongolia) vs Kaukaz (Gruzja, Armenia, Azerbejdżan) - 15 listopada


Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Jak zdobywać rynki Azji Centralnej (Kazachstan, Uzbekistan, Mongolia) vs Kaukaz (Gruzja, Armenia, Azerbejdżan)”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 15 listopada 2018 r. o godz. 9.30.

Szkolenie organizowane jest w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, którego koordynatorem w Małopolsce jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Szkolenie skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców (właścicieli firm, dyrektorów / kierowników  działu eksportu, menadżerów / specjalistów ds. sprzedaży eksportowej) zainteresowanych ekspansją zagraniczną na nowe rynki (Azji Centralnej oraz Kaukazu).  

W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się:

  • jak przygotować się do ekspansji na nowych rynkach,
  • jakie są fakty, mity i stereotypy na tych rynkach,
  • jak prowadzić rozmowy handlowe i negocjować w Azji Centralnej, a jak na Kaukazie,
  • co cenią partnerzy handlowi, jak ich pozyskać i przekonać do własnego biznesu,
  • jakie kanały dystrybucji wykorzystywać na tych rynkach,
  • jakie narzędzia marketingowe będą skuteczne w tych krajach,
  • jak dobrać optymalnie formę prowadzenia działalności,
  • jakie szanse wykorzystać na rynkach Azji Centralnej, a jakie na rynkach kaukaskich,
  • jakie zagrożenia mogą ich czekać na tych rynkach i jak się przed nimi zabezpieczyć?

Szkolenie poprowadzi Pan Grzegorz Bratek, Dyrektor Zarządzający firmy konsultingowej Eurospektrum, twórca zespołu Export-Experts, wieloletni menedżer sprzedaży eksportowej w czołowych firmach polskich i zagranicznych. Posiada 17 letnie doświadczenie we wprowadzaniu marek polskich i międzynarodowych na rynki zagraniczne (ze szczególnym uwzględnieniem Kazachstanu, Uzbekistanu, Mongolii, Azerbejdżanu, Armenii i Gruzji) oraz bogate doświadczenie w konsultingu międzynarodowym, prowadzeniu szkoleń eksportowych oraz handlowych w Polsce i na rynkach zagranicznych.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!
Pierwszeństwo udziału mają firmy z woj. małopolskiego.
Termin przyjmowania zgłoszeń
do wyczerpania miejsc!
Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie skanu wypełnionego i podpisanego formularza na adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12/ 428 92 63                      
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png