Szkolenie: Delegowanie pracowników do pracy za granicą w 2018 r. - 16 listopada


Ośrodek Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Delegowanie pracowników do pracy za granicą w 2018 r.”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 16 listopada 2018 r. o godz. 9.00.

Wydarzenie jest organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, którego koordynatorem w Małopolsce jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Szkolenie jest adresowane do przedsiębiorców z sektora MŚP, którzy delegują lub zamierzają delegować pracowników za granicę. Do udziału w szkoleniu zapraszamy w szczególności pracowników działów kadr oraz księgowości, jak również właścicieli firm.

Celem szkolenia jest omówienie praktycznych zagadnień z zakresu delegowania pracowników do pracy za granicą z uwzględnieniem zmian wdrożonych Dyrektywą 2018/957 z dn. 28.06.2018 r. W trakcie szkolenia zostaną omówione m.in. następujące zagadnienia: zagraniczna podróż służbowa vs. oddelegowanie pracowników w ramach świadczenia usług za granicą; ubezpieczenia społeczne pracowników wykonujących pracę poza granicami Polski, podatkowe aspekty rozliczania podróży służbowej, jak również podatkowe skutki oddelegowania dla pracownika/pracodawcy.

Bezpośrednio po zakończeniu szkolenia będzie możliwość skorzystania z udziału w  bezpłatnych indywidualnych konsultacjach z ekspertami.

Szkolenie i konsultacje poprowadzą:

Pani Anna Stokłosa LL.M   radca prawny, specjalista prawa pracy, w szczególności tematyki związanej z delegowaniem pracowników i zatrudnianiem cudzoziemców. Doświadczony szkoleniowiec zagadnień związanych z problematyką zatrudnienia. Posiada bogate doświadczenie praktyczne w kwestiach związanych ze stosowaniem prawa, zarówno na etapie doradztwa, jak też w postępowaniach kontrolnych i sądowych.

Pani Justyna Zając-Wysocka członek zarządu oraz Dyrektor Departamentu Doradztwa Podatkowego w Małopolskim Instytucie Studiów Podatkowych sp. z o. o., radca prawny, doradca podatkowy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo udziału mają firmy z Małopolski.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych formularzy zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Osoby dodatkowo zainteresowane udziałem w konsultacjach, proszone są o zaznaczenie takiej informacji na formularzu zgłoszeniowym wraz ze wskazaniem interesujących Państwa zagadnień tematycznych.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12/ 428 92 57                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – formularz zgłoszeniowy

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png