2-tygodniowa misja szkoleniowa do Japonii dla menadżerów firm z UE: 20 - 31 maja 2019 r.


EU-Japan Centre zaprasza menadżerów zatrudnionych w unijnych firmach do wzięcia udziału w kolejnej misji szkoleniowej do Japonii, Tokio pod hasłem: „Get Ready for Japan”.

Wydarzenie jest sfinansowane przez Komisję Europejską i ma na celu zwiększenie świadomości unijnych przedsiębiorców w zakresie zarówno ekonomicznych, jak również kulturowych aspektów funkcjonowania japońskiego środowiska biznesowego oraz osiągnieć technologicznych tego kraju.

Uczestnicy wezmą udział w wykładach, odgrywaniu ról i wizytach w firmach, dzięki czemu będą mogli wymienić się doświadczeniami z japońskimi menadżerami.  

W trakcie misji, przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w indywidualnych spotkaniach z potencjalnymi partnerami biznesowymi z Japonii

Termin misji: 20 – 31 maja 2019 r.

Termin składania aplikacji: 31 stycznia 2019 r.

Opłaty: Udział we wszystkich wydarzeniach w trakcie misji jest dla przedstawicieli firm z sektora MŚP bezpłatny. Jednak wymagane jest wpłacenie depozytu w wysokości 1200 EUR, gwarantującego obecność na wszystkich spotkaniach, seminariach, wizytach w firmach. Depozyt jest zwracany w terminie do 8 tygodni po zakończeniu misji, na wniosek uczestnika.

Uczestnicy spoza sektora MŚP uiszczają opłatę w wysokości 1200 EUR.

Koszty przelotów, zakwaterowania, wyżywienia firmy delegujące pokrywają we własnym zakresie.

Szczegółowe informacje, jak również formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo pod linkiem:

https://www.eu-japan.eu/events/get-ready-for-japan-training-programme

Więcej szczegółów: Małgorzata Rak, tel. 12 428 92 57, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pngkongres_msp_logo.pnglogo_cam.jpgparp.png