Ośrodek Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej zaprasza do udziału w Innovat&Match 2019 - giełdzie kooperacyjnej  organizowanej w dniach 5-7 czerwca w Bolonii w ramach R2B - Research to Business 2019, 14. edycji Międzynarodowej Wystawy Badań Przemysłowych i Kompetencji dla Innowacji (International Exhibition on Industrial Research and Competences for Innovation).

R2B 2019 ma na celu promowanie nowych możliwości biznesowych między systemami badawczymi i biznesowymi od 2005 roku.

Wydarzenie adresowane jest m.in. do reprezentantów następujących sektorów:
- rolno-spożywczego,
- budownictwa,
- energii i zrównoważonego rozwoju,
- przemysłów kreatywnych,
- nauk o życiu,
- innowacji w usługach oraz Big Data,
- mechatroniki i transportu.

W programie dnia 5 czerwca br. przewidziano sesję kooperacyjną zarezerwowaną dla klastrów włoskich i europejskich, umożliwiającą nawiązanie współpracy pomiędzy klastrami (C2C).

W dniach 6 i 7 czerwca br. zaplanowane zostały sesje B2B dla uczestników, którzy będą mogli kontaktować się z przemysłem, MŚP, naukowcami, klastrami i przedsiębiorstwami rozpoczynającymi działalność w celu znalezienia nowych partnerów technologicznych.

UWAGA!

Istnieje możliwość ubiegania się o grant na zwrot kosztów podróży i zakwaterowania. Nabór trwa do 6 maja br., a selekcja kandydatów zostanie zakończona dnia 13 maja 2019 r. Organizatorzy zrefundują koszty 15 firmom z Europy (z wyłączeniem Włoch) do wysokości 500€.

Szczegóły dostępne są w załączniku oraz na stronie wydarzenia https://innovatematch2019.b2match.io/page-2151

Kontakt:
Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie
tel.: 12 428 92 62
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png