Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Skandynawia – zasady realizacji usług oraz współpracy handlowej – aspekty prawno-gospodarcze”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie, przy ul. Floriańskiej 3 w dniu 25 września 2019 r. o godz. 9.30.

Szkolenie skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców prowadzących lub planujących rozpocząć współpracę gospodarczą z krajami z regionu Skandynawii.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z praktycznymi informacjami dotyczącymi możliwości rozwoju swojej działalności handlowej i współpracy z firmami z takich krajów jak m.in. Dania, Szwecja czy Norwegia. Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane kluczowe sektory gospodarki poszczególnych krajów regionu oraz płaszczyzny możliwej współpracy z polskimi firmami zarówno w relacji B2B jak również B2C, a także zasady realizacji usług i delegowania pracowników, w tym kwestie proceduralne oraz podatkowe. Ponadto przedstawione zostaną elementy kulturowe związane z relacjami biznesowymi i działaniami marketingowymi.

Szkolenie poprowadzi Pan Łukasz Żak – Właściciel kancelarii Żak Legal Support Office. Prawnik, specjalizujący się w zagadnieniach związanych z transgranicznym świadczeniem usług i delegowaniem pracowników, zatrudnianiem cudzoziemców, prawem pracy oraz międzynarodowej kooperacji przedsiębiorstw. Od ponad 15 lat zaangażowany w działania wspierające rozwój i innowacyjność polskich przedsiębiorstw na rynku europejskim. Aktywnie działa na polu międzynarodowej współpracy gospodarczej łącząc działalność firm polskich, niemieckich oraz skandynawskich.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!
Termin przyjmowania zgłoszeń
do wyczerpania miejsc!
Zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie skanu wypełnionego i podpisanego formularza na adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12/ 428 92 63                          
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
Zaproszenie – program i formularz zgłoszeniowy

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png