Ośrodek Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym spotkaniu - inspiratorium pt. Partycypacja w biznesie - szansa na zwiększanie zaangażowania pracowników”, które odbędzie się w siedzibie IPH w Krakowie w dniu 23 stycznia 2020 r.   

Partycypacja w firmie jest drogą rozwoju biznesowego przedsiębiorstwa, w szczególności budowania jej kultury, polegający na zaangażowaniu jak największej ilości pracowników w procesy decyzyjne. Dotyczy to decyzji adekwatnych do zadań i wiedzy poszczególnych osób, ale chodzi też o uwzględnianie ich opinii i potrzeb w decyzjach ogólnych, nawet w strategii firmy.

Partycypacja oznacza zaangażowanie i odpowiedzialność wielu osób za kształt firmy i za jej wyniki, a zatem towarzyszy jej cedowanie decyzji jak najniżej można.
Partycypacja to bardzo atrakcyjna, a jednocześnie bardzo wymagająca forma zarządzania, do której dochodzimy stopniowo. Kluczowy jest czas i nauka na wielu poziomach rozwoju osobistego pracowników, menedżerów, czy zarządu firmy.

Propozycja spotkania skierowana jest przedstawicieli firm z sektora MŚP, w szczególności do osób zarządzających personelem w firmach, menedżerów czy zarządu firmy.

Spotkanie poprowadzi:
Pan Przemysław Dziewitek – coach, trener, moderator, Grupa TROP
Z wykształcenia pedagog i socjolog, wiele lat poświęcił na pracę z ludźmi i dla ludzi; szkoląc, facylitując, moderując, budując zaangażowanie, wdrażając metody partycypacji. Pracował dla wszystkich sektorów: biznesu, administracji samorządowej i publicznej, organizacji pozarządowych.
Kierował pracą Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej, pracował jako ekspert zewnętrzny Urzędu Miasta Krakowa, przy przygotowaniu Strategii Miasta Krakowa.

Obecnie wspiera firmy i instytucje w procesach zmiany kultury organizacyjnej w modelu współpracy opartej na empatii. Pracuje poprzez warsztaty, sesje coachingu indywidualnego i grupowego. Wspiera pracowników, menedżerów w rozwoju: inteligencji emocjonalnej, empatycznego słuchania, zadawania mądrych pytań, komunikacji opartej na empatii, partycypacyjnych metod zarządzania.

W 2019 współpracował między innymi z: Gino Rossi, Platinium Wellness, GSBK.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Przyjęcie na szkolenie zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością e-mail.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12 428 92 57                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png