Spotkanie: Energia w małych i średnich przedsiębiorstwach

 Rezerwacja zakończona
 
20
energia w mśp
Kategoria
Wydarzenia
Termin
2019-12-04 11:00 - 13:00
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy na spotkanie organizowane w ramach projektu „Energia w małych i średnich przedsiębiorstwach”, które odbędzie się w IPH w dniu 4 grudnia 2019 r. o godzinie 11.00.

Projekt realizowany jest przez Krajową Agencję Poszanowania Energii wraz z Ministerstwem Energii i współfinasowany jest z funduszy unijnych (https://www.gov.pl/web/audytywmsp). Jego celem jest wypracowanie najlepszych instrumentów wsparcia efektywności energetycznej dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Spotkanie jest adresowane do przedsiębiorców, którzy są zainteresowani instrumentami wsparcia efektywności energetycznej w MŚP, jak również do przedstawicieli instytucji finansujących i prowadzących programy wsparcia dla przedsiębiorców.

W trakcie spotkania ekspert Krajowej Agencji Poszanowania Energii przedstawi przykłady instrumentów finansowych oraz innych form wsparcia zwiększania efektywności energetycznej w przedsiębiorstwie.

Następnie będzie chciał poznać Państwa opinię na temat tego, które z nich sprawdziłyby się w Polsce, a także czy instytucje finansujące mają w planach uruchomienie niektórych z nich lub czy już takie instrumenty funkcjonują.

Spotkanie będzie miało formę dyskusji. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Przyjęcie na szkolenie zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością e-mail.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12 428 92 57                         
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 

Wspierane przez iCagenda

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png