Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie od 170 lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu gospodarczego oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej. Jako organizacja non-profit realizujemy też liczne projekty których celem jest rozwój małopolskiej przedsiębiorczości.

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Webinar: „E-przedsiębiorca w świetle krajowych i wspólnotowych regulacji prawnych”

20
internet-data-technologia
Kategoria
Szkolenia
Termin
2020-12-16 10:00 - 13:15
E-mail
szkolenia@iph.krakow.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. „E-przedsiębiorca  w świetle krajowych i wspólnotowych regulacji prawnych”, który odbędzie się w dniu 16 grudnia 2020 r. w godz. 10.00 -13.15.

Zaproszenie adresowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców działających w dziedzinie e-commerce i e-usług, zainteresowanych problematyką bezpiecznego - z prawnego punktu widzenia - zawierania umów w Internecie.
Celem webinaru jest zapoznanie uczestników z unijnymi i krajowymi regulacjami branży e-commerce. Podczas szkolenia omówione zostaną m.in. obowiązki e-przedsiębiorcy i prawa konsumenta, a także szanse i korzyści związane z prowadzeniem e-biznesu na rynku UE.
W trakcie webinarium ekspert odpowie na Państwa pytania.

Webinarium poprowadzi:
Adwokat Bartłomiej Babij, absolwent studiów magisterskich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz studiów doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych i polubownych (mediacja, arbitraż), w szczególności w zakresie sporów cywilnych, gospodarczych, prawa spadkowego i rodzinnego, jak również związanych z windykacją należności. Doradztwo prawne na rzecz przedsiębiorców świadczy od 2007 r. począwszy jako konsultant sieci Komisji Europejskiej – Enterprise Europe Network, a następnie w ramach indywidualnej praktyki adwokackiej.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.

Przyjęcie na webinarium zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością e-mail.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: szkolenia@iph.krakow.pl

Webinarium organizowane jest przez ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie.

 
 

Wspierane przez iCagenda

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor_Konkursu_Mj_Pierwszy_Biznes_2022.pngb-in-malopolska.pngbusiness.krakow.pl.pnglogo_cam.jpgngo.krakow.pl.pngparp.pngpfp-baner-e-lerning.png