Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie od 170 lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu gospodarczego oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej. Jako organizacja non-profit realizujemy też liczne projekty których celem jest rozwój małopolskiej przedsiębiorczości.

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Webinar: Transakcje handlowe na rynku francuskim B2B

35
transakcje na rynku francuskim
Kategoria
Szkolenia
Termin
2021-03-19 10:00 - 13:00
E-mail
szkolenia@iph.krakow.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Transakcje handlowe na rynku francuskim B2B: informacje rynkowe, aspekty biznesowe i ryzyka prawne”, który odbędzie się w dniu 19 marca 2021 r. w godz. 10.00 -13.00.

Zaproszenie adresowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców prowadzących lub planujących rozpocząć współpracę gospodarczą z parterami gospodarczymi z Francji; w szczególności do managerów sprzedaży i handlowców odpowiadających za rozwój rynku i kontakty handlowe z partnerami zagranicznymi, oraz do działów prawnych.

Celem webinaru jest zapoznanie uczestników z praktycznymi informacjami dotyczącymi możliwości rozwoju swojej działalności handlowej i współpracy z francuskimi firmami.

Podczas webinaru przedstawiony zostanie szereg zagadnień, które należy wziąć pod uwagę przy organizacji sprzedaży zagranicznej. Uczestnicy dowiedzą się m.in.: jak zidentyfikować i ograniczać potencjalne obszary ryzyka transakcyjnego i prawnego w systemie sprzedaży i świadczenia usług na rynku francuskim.

Omówione zostaną różnice między umowami o świadczenie usług i umowami sprzedaży (towary czy usługi?), ich kluczowe elementy; weryfikacja kontrahentów; zasady realizacji usług i delegowania pracowników, w tym aspekty formalno-prawne i ubezpieczeniowe.

Ponadto przedstawione zostaną aspekty kulturowe współpracy oraz biznesowe i prawne aspekty prowadzenia negocjacji umów handlowych z francuskimi partnerami, a także informacje rynkowe, w tym kanały sprzedaży.

Webinar poprowadzi:
Pani Marta Bledniak, L.L.M. - Avocat przy Okręgowej Izbie Adwokackiej w Tuluzie we Francji oraz Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu; właścicielka kancelarii prawnej wyspecjalizowanej w międzynarodowym obrocie gospodarczym oraz francuskim i europejskim prawie pracy, a w szczególności we wszystkich aspektach prawnych umów podwykonawstwa budowlanego/przemysłowego i delegowania pracowników do Francji.
Pani Agnieszka Bonnefoy – posiada 15-letnie doświadczenie nabyte we Francji w międzynarodowych korporacjach (APERAM stainless steel, ARCELORMITTAL). Jako ekspert handlu zagranicznego, web-marketing i market intelligence - posiada doświadczenie w negocjacji, realizowaniu transakcji międzynarodowych i zarządzaniu ryzykiem na rynkach eksportowych. Specjalizuje się w przemyśle branżowym na rynku francuskim, w odpowiedzi na potrzeby polskich firm, dokonuje analizy rynku, pomaga w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i wspiera rozwój firmy w internacjonalizacji poprzez rozwój sprzedaży eksportowej i promocję kanałami digital.

Udział w webinarze jest bezpłatny.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.
IPH zastrzega sobie prawo do ograniczenia przyjęcia liczby osób z jednej firmy.

Przyjęcie na webinarium zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: szkolenia@iph.krakow.pl

 

Webinar organizowany jest przez ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie.

 
 

Wspierane przez iCagenda

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor_Konkursu_Mj_Pierwszy_Biznes_2022.pngb-in-malopolska.pngbusiness.krakow.pl.pnglogo_cam.jpgngo.krakow.pl.pngparp.pngpfp-baner-e-lerning.png