Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie od 170 lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu gospodarczego oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej. Jako organizacja non-profit realizujemy też liczne projekty których celem jest rozwój małopolskiej przedsiębiorczości.

Kalendarz wydarzeń

Komunikacja, tworzenie treści i współpraca w zespołach. Organizacja pracy w chmurze - warsztaty praktyczne

42
Webinar_jak_wykorzysta_chmur_w_firmie_czyste_maj
Kategoria
Szkolenia
Termin
2022-05-12 10:00 - 12:00
E-mail
mrak@iph.krakow.pl

ZMIANA TERMINU - 12 MAJA 2022 

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. Komunikacja, tworzenie treści i współpraca w zespołach. Organizacja pracy w chmurze - warsztaty praktyczne cz. 1”, który odbędzie się w dniu 12 maja 2022 r. o godz. 10.00. 

W szybko zmieniającej się rzeczywistości poszukujemy sprawnych i ułatwiających rozwój firmy rozwiązań. Jeśli szukasz wygodnego sposobu na usprawnienie pracy z zespołem i klientami, chcesz mieć profesjonalną skrzynkę mailową, a także zabezpieczone dane firmowe, zapisz się na bezpłatne warsztaty prowadzone przez doświadczonego doradcę Google.

Google, PFR i OChK zapraszają na warsztaty w ramach programu Firmy Jutra, w trakcie których nauczysz się:

  • co to właściwie jest Google Workspace i jak działa;
  • jakie przydatne funkcje skrywa poczta Gmail i jak je zastosować;
  • jak wykorzystać Kalendarz Google do współpracy z zespołem i klientami;
  • jak wykorzystać Dysk Google do bezpiecznego przechowywania plików.

Dla kogo są te warsztaty?
Warsztaty są adresowane dla przedsiębiorców z sektora MŚP. Biorąc udział w warsztatach dowiesz się jak podstawowy pakiet narzędzi biurowych Google pomoże Ci rozwinąć biznes, a także zwiększyć efektywność i obniżyć koszty.

Co zyskujesz?
W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na wytłumaczeniu podstawowych pojęć oraz praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą w pełni wykorzystać potencjał chmury w twojej firmie. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może:

  • skorzystać z indywidualnej konsultacji dotyczącej wdrożenia i wykorzystania chmury w twojej firmie;
  • otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Chmura to już nie tylko abstrakcyjne pojęcie związane z IT, ale realna szansa na rozwój twojej firmy w świecie błyskawicznych zmian i transformacji technologicznej.

Ponieważ w trakcie warsztatów uczestnicy będą pracować na aplikacjach Google, prosimy aby już przed rozpoczęciem zalogować się na Gmaila (bezpłatne konto Google) lub do swojej poczty Gmail w pakiecie Google Workspace. Wszystkie funkcjonalności oraz ćwiczenia będą prezentowane w przeglądarce (nie w wersji mobilnej aplikacji), dlatego aby wciągnąć z warsztatów jak najwięcej najlepiej jest skorzystać z laptopa/komputera.

W razie wątpliwości prosimy skorzystać z poniższych instrukcji:

Warsztaty poprowadzi: Damian Nowak

Trener marketingu - Doradca Google w Programie Firmy Jutra

Praktyk i miłośnik narzędzi Google a także certyfikowany specjalista z możliwości ich wykorzystania. Swoją wiedzę i pasję rozwijał także jako wieloletni doradca i lider w projekcie Google Internetowe Rewolucje oraz Firmy Jutra - program Google i PFR, gdzie przeprowadził kilkaset godzin indywidualnych spotkań, szkoleń, prelekcji i warsztatów dla przedsiębiorców i instytucji. Doświadczenia zdobywał również pracując dla lokalnych rozgłośni radiowych i prasy oraz jako kierownik działu marketingu agencji eventowo-marketingowej. Obecnie prowadzi też własną agencję reklamową i dzieli się praktyczną wiedzą wskazując sposoby wykorzystania marketingu online i nowych technologii do rozwoju przedsiębiorstw w całej Polsce.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.

Przyjęcie na webinar zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12 428 92 57                         
e-mail: mrak@iph.krakow.pl

Webinar organizowany jest przez ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie.

 
 

Wspierane przez iCagenda

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png