Witamy na stronie IPH Kraków!

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie od 170 lat realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu gospodarczego oraz udzielaniu wszechstronnej pomocy firmom członkowskim w rozwoju ich działalności gospodarczej. Jako organizacja non-profit realizujemy też liczne projekty których celem jest rozwój małopolskiej przedsiębiorczości.

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Szkolenie: Wybrane zagadnienia z zakresu zamówień publicznych

27
stp2022a
Kategoria
Szkolenia
Termin
2022-11-18 10:00 - 12:00
E-mail
mrak@iph.krakow.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu pt. Wybrane zagadnienia z zakresu zamówień publicznych”, organizowanym w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Szkolenie odbędzie się w formule hybrydowej w dniu 18 listopada 2022 r. w godz. 10.00-12.00.

Szkolenie jest adresowane do firm z sektora MŚP zainteresowanych tematyką zamówień publicznych.

W jego trakcie zostaną omówione następujące zagadnienia:

  1. Uprawnienia wykonawców w trakcie postępowania.
  2. Procedura przed Krajową Izbą Odwoławczą.
  3. Waloryzacja wynagrodzenia umownego.

Szkolenie poprowadzą:
radca prawny Magdalena Ostasz
– specjalizuje się w prawie zamówień publicznych, doradza zarówno instytucjom publicznym (jednostkom budżetowym, jednostkom samorządu terytorialnego oraz spółkom z udziałem jednostek samorządu terytorialnego), które występują w charakterze zamawiającego, jak i prywatnym instytucjom, które występują w charakterze wykonawcy. Pomaga w przygotowywaniu dokumentacji przetargowej oraz reprezentuje obsługiwane podmioty w sporach przed Krajową Izbą Odwoławczą oraz sądem.
Ponadto, specjalizuje się w obsłudze podmiotów działających w obszarze związanym z działalnością badawczo-rozwojową, w tym tworzeniu start-upów, przygotowywaniu umów z zakresu prawa własności intelektualnej oraz wszelkich umów związanych z tą działalnością.

radca prawny Agnieszka Żak - specjalizuje się w prawie zamówień publicznych, posiada bogate doświadczenie w doradztwie zarówno na rzecz zamawiających jak i wykonawców, reprezentuje klientów w postępowaniach odwoławczych przed Krajową Izbą Odwoławczą oraz sądami powszechnymi. Prowadzi szkolenia z zakresu zamówień publicznych. Ponadto posiada znaczne doświadczenie w prawie procesowym cywilnym. Od lat reprezentuje klientów kancelarii w sprawach sądowych. Zajmuje się także bieżącą obsługą szeregu klientów kancelarii w zakresie prawa umów.

radca prawny Aneta Sacha - specjalizuje się w zamówieniach publicznych. Posiada bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej na wszystkich etapach postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, w tym przygotowywaniu projektów umów, ich negocjowaniu oraz realizacji.
Świadcząc obsługę prawną, obsługiwała dziesiątki dużych wielomilionowych inwestycji. Specjalizuje się także w doradztwie prawnym przy obsłudze przedsiębiorców, podmiotów publicznych, prowadzeniu negocjacji biznesowych, a także reprezentacją stron podczas sporów sądowych.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.

Przyjęcie na szkolenie zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością, w której poprosimy Państwa o wskazanie formy udziału: stacjonarnie/online. Zainteresowanych udziałem osobistym zapraszamy do siedziby IPH w Krakowie, 31-019 Kraków, ul. Floriańska 3. Pozostali chętni otrzymają linka do szkolenia, które odbędzie się poprzez platformę Zoom.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12 428 92 57                         
e-mail: mrak@iph.krakow.pl

Szkolenie organizowane jest przez ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie.

 
 

Wspierane przez iCagenda

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor_Konkursu_Mj_Pierwszy_Biznes_2022.pngb-in-malopolska.pngbusiness.krakow.pl.pnglogo_cam.jpgngo.krakow.pl.pngparp.pngpfp-baner-e-lerning.png