Dragon IPH pomoc dla szpitala żeromskiego

Firma Dragon Poland - wieloletni członek IPH zdecydowała się na przekazanie pełnej palety środków do dezynfekcji rąk i powierzchni DRASEPTAN – łącznie 108 sztuk kanistrów 5L dla Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie

W dobie stanu epidemiologicznego istnieje ogromny deficyt związany z dostępnością środków do dezynfekcji. Dostosowując się do bieżącej firma Dragon przy zachowaniu wszystkich środków ostrożności, całe swoje wysiłki skumulowała właśnie na wdrożeniu nowych produktów przeznaczonych do dezynfekcji. W asortymencie firmy pojawiły się: środki do dezynfekcji powierzchni, środki do dezynfekcji rąk oraz preparaty uniwersalne.

 

Izba Przemysłowo- Handlowa w Krakowie realizuje strategie, które służą budowie silnego samorządu gospodarczego małopolski. Działa jako organizacja non-profit realizując liczne projekty. Podczas stanu pandemii COVID-19 wraz firmą Dragon Poland - wieloletnim członkiem IPH zdecydowała się na przekazanie pełnej palety środków do dezynfekcji rąk i powierzchni DRASEPTAN – łącznie 108 sztuk kanistrów 5L dla Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. Podczas przekazania darowizny, które miało miejsce 21 kwietnia 2020 obecny był Prezydent Izby Przemysłowo-Handlowej Pan Sebastian Chwedeczko. Jako reprezentant firmy Dragon Poland – Adam Barszcz, Dyrektor Logistyki.

 

Produkty Draseptan zabijają wirusy, nie wymagają spłukiwania i są przeznaczone do powszechnego stosowania zarówno do użytku domowego jak i profesjonalnego m in. w szpitalach, obszarze spożywczym, przemysłowym i instytucjonalnym. Produkty Draseptan posiadają pozwolenia na obrót produktami biobójczymi wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Oprócz standardowych opakowań z nakrętką, dla większej wygody zostały wprowadzone produkty z pompką do produktów przeznaczonych do dezynfekcji rąk oraz atomizerem dla asortymentu przeznaczonego do czyszczenia powierzchni. Dodatkowo w ofercie na środki do dezynfekcji Draseptan, znaleźć można opakowania typu pocket size – małe buteleczki 80ml oraz tuby 40ml.

Firma Dragon Poland jest producentem chemii budowlanej, motoryzacyjnej i gospodarczej, która działa od 1972 roku. Specjalnością marki Dragon są kleje i rozcieńczalniki, jednak asortyment firmy jest bardzo szeroki i zawiera kilka tysięcy pozycji. Dragon to 100% polski kapitał, który od prawie 50 lat rozwija i wdraża nowe rozwiązania technologiczne.

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png