W dniu 17 czerwca 2005 r. w Sali im. S. Wyspiańskiego Teatru Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej miało miejsce wręczenie nagród Krakowskiego Dukata i Złotej Ery Biznes.

Krakowskim Duktem zostali uhonorowani:

w KATEGORII SAMORZĄDOWY KREATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

na wniosek Marszałka Województwa Małopolskiego Janusza Sepioła:


za wielostronność, wielotorowość podejmowanych działań gwarantujących zrównoważony rozwój gminy oraz osobiste zaangażowanie, aktywne działanie na rzecz rozwoju i aktywizacji lokalnych środowisk otrzymują:

PANI ZOFIA OSZACKA
Wójt Gminy Lanckorona

PAN ROMAN OLEJARZ
Burmistrz Kęt


W KATEGORII WŁAŚCICIEL FIRMY

za znaczące osiągnięcia w rozwoju własnej firmy oraz działalność społeczną otrzymują :

Andrzej MATYJA
Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno Zabiegowe MEDICINA Sp. z o.o. Kraków


Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINA Sp. z o. o pierwsza prywatna firma medyczna zajmująca się kompleksową obsługą medyczną osób prywatnych oraz zakładów pracy oferująca profesjonalny program opieki zdrowotnej. Szeroka gama wysokiej jakości usług medycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów instytucjonalnych czynią MEDICINĘ niekwestionowanym liderem na rynku usług medycznych.


Krystyna TRALA
Hurtownia KRYSTYNA, Chrzanów


Hurtownia 'Krystyna' oferuje kompleksowe wyposażenie łazienek współpracując z krajowymi i zagranicznymi producentami. jakości po przystępnych cenach. Działalność firmy koncentruje się na obszarze Polski południowej i obejmuje sprzedaż detaliczną oraz hurtową dostosowując ofertę do potrzeb indywidualnego klienta.


Eugeniusz SZEPIELAK
INSTALBUD - Szepielak, Tarnów


Zakład Usługowo- Handlowy INSTALBUD- SZEPIELAK to znany i ceniony producentem i dostawcą urządzeń i obiektów wodociągowych i zewnętrznych sieci kanalizacyjnych. Wysoko wykwalifikowana kadra, stale podnoszona jakość produktów i poszerzana oferta handlowa liczne nagrody potwierdzają wysoką renomę firmy.


Jan ZAŁUBSKI
ZET TRANSPORT, Żbikowice


Zet Transport jest rodzinną firmą transportową działającą od 1993r. Oferuje bardzo szeroki zakres świadczonych usług transportowych i spedycyjnych krajowych i międzynarodowych przy wykorzystaniu nowoczesnego i specjalistycznego taboru. Oferta obejmuje również kompleksowe usługi celne, spedycyjne i logistyczne, a także ubezpieczenia ładunków.


Jan ZIÓŁKO
INPLAST Instalcje z Tworzyw Sztucznych sj, Kraków


Firma INPLAST to liczący się na rynku dostawca rurowych instalacji z tworzyw sztucznych, cenionych za ich nowoczesność, funkcjonalność, zgodnych z międzynarodowymi standardami, przyjaznych dla użytkownika i środowiska.

W KATEGORII MENEDŻER FIRMY :

za dynamiczny rozwój zarządzanych przez nich firm, dostosowanie do nowych wyzwań i wymagań rynku

OTRZYMUJĄ :


Janusz FILIPIAK
Prezes Zarządu COMARCH SA


COMARCH to wiodąca firma informatyczna w Europie Centralnej i Wschodniej, jest międzynarodowym integratorem i producentem innowacyjnych systemów informatycznych dla telekomunikacji, finansów i bankowości, sektora przemysłu handlu i usług oraz administracji publicznej


Jacek OLCZAK
Prezes zarządu PHILIP MORRIS POLSKA SA


Philip Morris Polska S.A. jest producentem międzynarodowych marek takich jak Marlboro, L&M, Chesterfield, Virginia Slims i Bond Street oraz popularnych marek krajowych jak Caro, Carmen, Klubowe i Fajrant. Firma produkuje cztery z dziesięciu najlepiej sprzedających się marek papierosowych w Polsce (L&M, Marlboro, Caro and Fajrant).


Lesław PACIOREK
Prezes Zarządu Leier Tarnów SA


LEIER-TARNÓW SA to drugi co do wielkości producent ceramiki budowlanej w Polsce i jednocześnie największa cegielnia, wykorzystująca najnowsze światowe technologie dzięki którym wprowadza na rynek wyroby nowej generacji w tym także pustaki systemu TERMOPOR pióro+wpust. cegielnia - Leier Tarnów S.A. jako pierwsza w tej części Europy uzyskała prawo do znakowania pustaków ściennych i cegieł znakiem CE. potwierdzającym, że wyroby produkowane są zgodnie z odpowiednią europejską norma zharmonizowaną.

 

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png