Jako Partner wydarzenia, miło nam poinformować, iż już 28 i 29 października 2021 r. odbędzie się VI edycja Forum Green Smart City.

Informujemy, iż szkolenie dotyczące zasad rozpoczynania działalności gospodarczej odbędzie się w formie online na platformie Zoom w dniu 14 października 2021 r. od godz. 14.30 do godz. 15.30.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Wybór dobrego momentu do przeprowadzenia transakcji walutowej - z wykorzystaniem sygnałów płynących ze wskaźnika Stochastic”, który odbędzie się w dniu 19 października 2021 r. w godz. 11.00 – 12.30.

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie serdecznie zaprasza firmy małopolskie na spotkania biznesowe z przedstawicielami  wielobranżowej delegacji przedsiębiorców z Bułgarii, która będzie gościć w siedzibie Izby w dniu 30 września br.

Po raz kolejny serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych z Miasta Krakowa do wzięcia w konkursie  „Mój Pierwszy Biznes” organizowanym przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Krakowie we współpracy z Gminą Miejską Kraków i ABSL.

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pngbiznes i nauka w krakowie logo.jpglogo_cam.jpgorganizacje pozarzadowe logo krakow.jpgparp.png