Webinar: BREXIT & COVID - nowa szansa dla dostawców z Polski na rynku niemieckim

34
brexit
Kategoria
Szkolenia
Termin
2021-03-31 10:00 - 13:00
E-mail
mrak@iph.krakow.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. „BREXIT & COVID - nowa szansa dla dostawców z Polski na rynku niemieckim”, który odbędzie się w dniu 31 marca 2021 r. w godz. 10.00 – 13.00.

Gdy tylko dotarły do nas pierwsze wieści o wynikach brytyjskiego referendum - dla wielu ludzi stało się jasne, że drogi Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej prędzej czy później się rozejdą. Jedne grupy ekspertów wieściły, że w ten sposób wyspiarze sprowadzą na siebie poważny kryzys gospodarczy. Drugie z kolei stały na stanowisku, że najbardziej na tej rozłące ucierpią zewnętrzne podmioty, pochodzące spoza UK. Gdy BREXIT stał się faktem, a do Europy docierała pierwsza fala pandemii – nastroje były bardzo dalekie od pozytywnych. Ale czy faktycznie połączenie BREXITu i COVIDu to zagrożenie, którego trzeba się obawiać? Czy może jest to szansa, z której warto skorzystać?


Webinar organizowany jest przy współpracy z Akademią German Poland Bridge Group i dedykowany dla wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych tematyką, w tym w szczególności do osób zajmujących się w firmach eksportem, promocją i budowaniem ekspansji zagranicznej polskich wyrobów i usług.
Link do Akademii GPB Group: https://gpb-group.pl/akademia

Prowadzący:
Rafael Churawski, Diplom-Jurist Freie Universität w Berlinie, ekspert w zakresie rynku niemieckiego oraz internacjonalizacji, który specjalizuje się w polskim i niemieckim prawie cywilnym i gospodarczym. Prowadzący spotkanie jest również LL.M. Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i prawniczych studiów podyplomowych na Uniwersytecie Wrocławskim. Na co dzień odpowiada za bezpośrednie wsparcie polskich inwestorów wchodzących na niemiecki rynek, a jednym z obranych celów jest ułatwienie kontaktów biznesowych i zacieśnienie współpracy gospodarczej między Polską a Niemcami. Link do strony opisującej eksperta: https://rafaelchurawski.com/


Udział w webinarze jest bezpłatny.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.
IPH zastrzega sobie prawo do ograniczenia przyjęcia liczby osób z jednej firmy.

Przyjęcie na webinar zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12 428 92 57                         
e-mail: mrak@iph.krakow.pl

Webinar organizowany jest przez ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie.

 
 

Wspierane przez iCagenda

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png