Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Rozliczanie i kontrola dofinansowań z FGŚP w ramach Tarczy Antykryzysowej”, który odbędzie się w dniu 23 lutego 2021 r. w godz. 10.00 - 11.30.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Brexit – wpływ nowych zasad wymiany towarowej na działalność polskich firm”, który odbędzie się w dniu 26 lutego 2021 r. w godz. 10.00 – 12.30.

Weź udział w projekcie „Wsparcie dla sektorów – przeciwdziałanie negatywnym skutkom COVID-19” i zyskaj do 80% dofinansowania kosztów szkoleń i doradztwo dla pracowników w Twojej firmie!

Plan zakłada bezpośrednią pomoc, pakiet działań wspierających transformację przedsiębiorstw oraz pakiet deregulacyjny i cyfryzację.

Urząd Miasta i Gminy Skawina, Centrum Business in Małopolska oraz Stowarzyszenie Metropolia Krakowska mają przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie dedykowane przedsiębiorcom z terenu Gminy Skawina.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze „Pakiet pomocowy dla przedsiębiorców. Tarcza antykryzysowa”, który odbędzie się online w dniu 22 lutego br. w godz.11.00 -12.30.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png