Zapraszamy do wzięcia udziału w Spotkaniu informacyjnym programu Re_Open UK, które odbędzie się w dniu 17 października 2022 r. o godz. 10.00.

Szanowni Państwo, Prof. Janusz Skalski kierownik Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej  UJ CM w Krakowie, wybitny kardiochirurg dziecięcy, zwrócił się do Izby o przekazanie serdecznej prośby o wsparcie finansowe Kliniki, która w ostatnim czasie jest w złej sytuacji ekonomicznej.

Informujemy, iż w dniu 13 października 2022 r. o godzinie 14.30 odbędzie się w formie online na platformie Zoom szkolenie dotyczące zasad rozpoczynania działalności gospodarczej.

Zapraszamy do obejrzenia konferencji zorganizowanej przez Citi Handlowy na temat Świat u progu kryzysu gospodarczego? Sprawdźmy, czego spodziewać się możemy z końcem roku”

Izba Przemysłowo- Handlowa, partner webinaru firmy członkowskiej Codlake „ Jak przetrwać trudne czasy?”, serdecznie zaprasza przedsiębiorców do udziału w tym szkoleniu.

Polska Agencja Rozwoju i Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium "Blockchain – zastosowanie i rozwiązania” które odbędzie się 04.10.

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pngbusiness.krakow.pl.pnglogo_cam.jpgngo.krakow.pl.pngparp.pngpfp-baner-e-lerning.png