Od 1 stycznia 2022 r. obowiązują przepisy ustawy z dnia 29 października 2021 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 2105), tzw. Polski Ład.

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie wystosowała do Rządu Apel o pilne przygotowanie i przedłożenie Sejmowi projektu zmian legislacyjnych, zawieszających stosowanie przepisów podatkowych Polskiego Ładu do dnia 1 stycznia 2023 r.

Urząd Skarbowy Kraków-Stare Miasto serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenia w formule online w ramach pakietu szkoleń Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) z województwa małopolskiego.

Centrum Business in Małopolska oraz Polsko-Węgierska Izba Gospodarcza serdecznie zapraszają na konferencję Doing Business in Hungary, która odbędzie się 9 lutego 2022 r. w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego.

W dniu 19 stycznia 2022 roku w Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie miało miejsce podpisanie Porozumienia o współpracy pomiędzy Izbą a Podkrakowską Izbą Gospodarczą z siedzibą w Skawinie.

Wraz z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze pt. „Zmiany w rozliczaniu składek oraz sporządzaniu dokumentów ubezpieczeniowych. Zmiana składki zdrowotnej w ramach Polskiego Ładu”, który odbędzie się w dniu 11 lutego 2022 r. o godz. 10.00.

Projekty

Zapisz się na Newsletter

Zgadzam się na Polityka prywatności
EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.pngpfp-baner-e-lerning.png