Krakowskie firmy we współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Krakowa zainicjowały akcję #DajżeKompa. W jej ramach darczyńcy przekazują nieużywany już przez nich sprzęt komputerowy, który trafi do krakowskich uczniów potrzebującym go do nauki zdalnej, a którzy go nie posiadają.

Za pośrednictwem strony internetowej www.dajzekompa.pl firmy oraz osoby prywatne mogą zgłaszać chęć przekazania sprzętu komputerowego krakowskim uczniom. Podarować można zarówno komputery stacjonarne, laptopy, tablety, jak również monitory, klawiatury, myszki, kamerki, zestawy słuchawkowe oraz inne działające sprzęty, które umożliwią podłączenie się do sieci oraz kontakt z nauczycielami. Najważniejsze, aby sprzęt działał i był w stanie obsłużyć podstawowe programy.

Więcej informacji o akcji, w tym formularz przekazania sprzętu, regulamin oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania można znaleźć na stronie www.dajzekompa.pl oraz w Portalu Edukacyjnym Miasta Krakowa. W przypadku dodatkowych pytań z Państwa strony proszę o kontakt z p. Tomaszem Kobylańskim, pracownikiem Wydziału Edukacji tomasz.kobylanski@um.krakow.pl.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png