Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Zarządzanie ryzykiem walutowym w transakcjach zagranicznych w czasie kryzysu”, które odbędzie się w dniu 4 maja 2020 r. w godzinach 12.00 – 14.00.


 

Webinarium poprowadzi Pan Jacek Maliszewski, Główny Ekonomista DMK Sp. z o.o.

W trakcie webinarium omówiona zostanie sytuacja bieżąca na rynku walutowym, wskazane szanse i zagrożenia zmian kursów walut, podane zostaną bieżące prognozy oraz co najważniejsze  - zostanie podany odpowiedni plan działań, jakie powinni przeprowadzić przedsiębiorcy chcący zminimalizować swoje ryzyko kursowe.

 

W drugiej części webinarium zostaną omówione zasady działania różnych instrumentów finansowych dostępnych w polskich bankach, które to instrumenty mogą być wykorzystane do neutralizacji ryzyka kursowego - zasada działania kontraktu forward na kurs waluty oraz metoda polegająca na stosowaniu kredytu walutowego w rachunku bieżącym. 

Przyjęcie na webinarium zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością, w której otrzymacie Państwo link do webinarium online.
Udział w webinarium jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do dnia 30 kwietnia 2020 r.

Dodatkowych informacji udziela:
Małgorzata Rak
tel.: 12 428 92 57                         
e-mail: mrak@iph.krakow.pl

Serdecznie zapraszamy!

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png