Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniach on-line B2B 11-go maja 2020, które są organizowany podczas konferencji „Zastosowanie Sztucznej Inteligencji”.

Spotkania B2B i Konferencja Zastosowanie Sztucznej Inteligencji odbędzie się 11-go maja 2020. Jest to już trzecie tego typu wydarzenie. A w tym roku konferencja będzie się odbywać wirtualnie. Organizatorzy spodziewali się, że weźmie w niej udział około 500 uczestników z ponad 40 krajów. W chwili obecnej, 07-go maja, jest już zarejestrowanych ponad 1 400 uczestników. Wśród nich znajdą się renomowani międzynarodowi eksperci tacy jak dr Eng Lim Goh, były wiceprezes Hewlett Packard Enterprise i Alex Shee, dyrektor generalny Element AI, jako główny mówca.

Czego jeszcze mogą się Państwo spodziewać?
– Wykorzystania Sztucznej Inteligencji w biznesie
– Zaaranżowanych spotkań wirtualnych 1:1 – zobaczcie Państwo kto bierze udział i stwórzcie własny harmonogram spotkań!
– Dyskusji panelowych on-line na tematy Sukces w eksporcie, Zrównoważony rozwój i etyka oraz Lokalizacja i konkurencja
– Wirtualnych warsztatów
– ponad 1 400 uczestników z całego świata

Zaaranżowane wirtualne spotkania B2B pomiędzy uczestnikami a dostarczycielami rozwiązań, użytkownikami a ekspertami z wszystkich gałęzi biznesu będą organizowane przez Enterprise Europe Network za pomocą nowego narzędzia B2match tool dedykowanego takim spotkaniom.

Uczestnictwo jest bezpłatne. Więcej informacji: https://lnkd.in/d9hD8PG
 
Muszą Państwo tylko zarejestrować się na https://lnkd.in/d2hsQRg i opublikować swój profil on-line.
W razie pytań prosimy o kontakt z dr inż. Romanem Cuprysiem
(rcuprys@iph.krakow.pl , tel. 12 428-92-59, kom. 725-292-991)

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png