Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Praktyczne aspekty renegocjacji umów najmu komercyjnego w związku z przepisami kodeksu cywilnego i regulacjami koronawirusowymi ”, które odbędzie się w dniu 21 maja 2020 r. w godz. 10.00 -11.30

Zaproszenie adresowane jest do przedsiębiorców zainteresowanych tematyką, w szczególności do członków zarządów, właścicieli firm i nieruchomości, prawników wewnętrznych oraz innych osób odpowiedzialnych za kwestie różnego typu umów najmu.

Celem spotkania jest przedstawienie argumentów prawnych wynikających z regulacji kodeksu cywilnego oraz ustaw i rozporządzeń koronawirusowych, które mogą być wykorzystane podczas renegocjacji umów najmu komercyjnego.

Dodatkowo zostaną omówione praktyczne problemy negocjacji umów najmu dla różnych kategorii najemców o różnych kategoriach nieruchomości wyróżnionych w związku z regulacjami koronawirusowymi.

W trakcie webinarium ekspert odpowie również na Państwa pytania.

Spotkanie poprowadzi Pan Rafał Klimek - Partner, Radca Prawny w Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.

Przyjęcie na webinarium zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością, w której otrzymacie Państwo link do webinarium online kancelarii, pod którym należy zalogować się.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: szkolenia@iph.krakow.pl

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png