Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Niemcy, Szwajcaria, Holandia – zasady realizacji usług oraz współpracy handlowej – aspekty prawno-gospodarcze”, które odbędzie się w dniu 2 czerwca 2020 r. w godz. 10.00 -14.00.

Zaproszenie adresowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców prowadzących lub planujących rozpocząć współpracę gospodarczą z parterami gospodarczymi z Niemiec, Szwajcarii oraz Holandii.  

Celem webinarium jest zapoznanie uczestników z praktycznymi informacjami dotyczącymi możliwości rozwoju swojej działalności handlowej i współpracy z firmami z takich krajów jak Niemcy, Szwajcaria oraz Holandia. Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane kluczowe sektory gospodarki poszczególnych krajów oraz płaszczyzny możliwej współpracy z polskimi firmami zarówno w relacji B2B jak również B2C, a także zasady realizacji usług i delegowania pracowników, w tym kwestie administracyjne oraz podatkowe. Ponadto przedstawione zostaną elementy kulturowe związane z relacjami biznesowymi i działaniami marketingowymi.

W trakcie webinarium ekspert odpowie na Państwa pytania.

Webinarium poprowadzi:
Pan Łukasz Żak – Właściciel kancelarii Żak Legal Support Office, prawnik, specjalizujący się w zagadnieniach związanych z transgranicznym świadczeniem usług i delegowaniem pracowników, zatrudnianiem cudzoziemców, prawem pracy oraz międzynarodową współpracą przedsiębiorstw.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.

Przyjęcie na webinarium zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością, w której otrzymacie Państwo link do webinarium online IPH.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: szkolenia@iph.krakow.pl

Szkolenie organizowane jest przez ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png