Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Zamówienia publiczne w świetle nowej ustawy PZP – przedstawienie wybranych istotnych nowości”, które odbędzie się w dniu 26 maja 2020 r. w godz. 10.00 -14.00.

Zaproszenie adresowane jest do przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw występujących zarówno po stronie wykonawców, podwykonawców, inwestorów jak i zamawiających.

Celem webinarium jest przedstawienie wybranych istotnych nowości w zamówieniach publicznych, które wprowadzi nowa ustawa Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r. PZP zostanie również omówione w kontekście okoliczności wywołanych panującą epidemią COVID-19.

W trakcie webinarium eksperci odpowiedzą na Państwa pytania.

Webinarium poprowadzi:
Pan Tomasz Krzyżanowski, radca prawny w Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy. Ekspert prawny w zakresie zamówień publicznych z przeszło dziesięcioletnim doświadczeniem. Przewodniczący Komitetu Zamówień Sektora Publicznego Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Doświadczony trener w zakresie prawa zamówień publicznych.

Pan Wojciech Karwacki, aplikant radcowski w Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy. Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych. Zajmuje się doradztwem prawnym dla zamawiających i wykonawców w procesie udzielania i uzyskiwania zamówień publicznych. Reprezentuje uczestników procesu zakupowego w  postępowaniach odwoławczych prowadzonych przed Krajową Izbą Odwoławczą.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.

Przyjęcie na webinarium zostanie przez nas potwierdzone osobną wiadomością, w której otrzymacie Państwo link do webinarium online kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy, pod którym należy zalogować się.

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Jordan
tel.: 12 428 92 63                         
e-mail: szkolenia@iph.krakow.pl

Szkolenie organizowane jest przez ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png