Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie  serdecznie zaprasza firmy, które mają pomysł na wspólne przedsięwzięcie biznesowe z partnerem norweskim do wzięcia udziału w webinarium pn. „Nowe trendy w rehabilitacji”.

A także spotkaniach b2b z norweskimi firmami w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021.

Wydarzenie to odbędzie się 8 października 2020 r. i obejmuje w szczególności  następujące obszary:
- sektor rehabilitacji i opieki społecznej;
- sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny, protezy;
- wyposażenie ośrodków rehabilitacyjnych, sanatoriów, uzdrowisk, ośrodków medycyny sportowej i uzdrowisk;
- sprzęt jednorazowy;
- nowoczesne metody leczenia;
- innowacyjne rozwiązania poprawiające kondycję i komfort życia.

Spotkania indywidualne z wybranymi przedsiębiorcami z Norwegii będą poprzedzone webinarium, podczas którego uczestnicy wysłuchają prelekcji dotyczących współczesnych wyzwań dla rehabilitacji i polsko-norweskich dobrych praktykach w tym zakresie.

Zainteresowani  udziałem w webinarium i spotkaniach b2b, proszeni są o wypełnienie formularza rejestracyjnego (w języku angielskim), dostępnego na stronie: https://new-trends-in-rehabilitation-2020.b2match.io/ do dnia 06 października 2020 r.

Zasady działania giełdy:
W formularzu rejestracyjnym on-line uczestnicy opisują zwięźle w języku angielskim swoją firmę oraz rolę poszukiwanego partnera norweskiego-profil firmy będzie pełnić rolę wizytówki firmy widocznej dla innych uczestników.
Profile firm przyjętych do udziału w wydarzeniu widnieją w katalogu na stronie internetowej wydarzenia.
Z katalogu zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm zagranicznych, z którymi chcieliby spotkać się podczas wydarzenia, i wysyłają im poprzez system on-line zaproszenie do spotkania.

Udział w webinarium i spotkaniach b2b jest bezpłatny. Oficjalnym językiem wydarzenia jest język angielski. Organizatorami wydarzenia są Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oraz Innovation Norway, partnerem Krajowa Izba Fizjoterapeutów.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt: Małgorzata Deka, Enterprise Europe Network  przy IPH w Krakowie,  tel. 12 428 92 55, e-mail: mdeka@iph.krakow.pl.

EEN-NET-PL.jpgLogo-Krakow_H_rgb.jpgSponsor Konkursu „Mój Pierwszy Biznes 2020_2021” mini.jpgb-in-malopolska.pnglogo_cam.jpgparp.png